Alte știri din fotbal
Etapa #5 din Liga 2 » Dorinel vs Oprița, debut pentru Leo Grozavu, Ionuț Chirilă caută a doua victorie cu „grădinița”
0
Meci mare la Arad! Echipe probabile la Corvinul Hunedoara - Dinamo
0
FC Argeș - Sepsi, nou-promovata vine să producă deranj la Mioveni » Echipe probabile
0
Csikszereda - CFR Cluj, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile + cote
0
Știri din fotbal internațional
Ce coincidență: i s-a întâmplat iarăși lui Istvan Kovacs, după scandal! » De data asta, nu a mai stat pe gânduri
0
Fiorentina - Frosinone, duel Drăgușin - Bîrligea în Serie A
0
Liverpool - Nottingham Forest, în etapa #2 din Premier League » Echipe probabile
0
Au făcut curățenie în propria peluză! Interziși pe viață: „Diverse cazuri de violență sexuală, fizică și psihologică”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Un bărbat din Marea Britanie, căutat de 20 de ani în SUA, a fost prins după ...
Libertatea
Arsenalul nuclear al SUA, din nou în discuție. De ce mai multe arme ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
VORBESTE SI CONTRA CA SI EL E OM .....!!!!! RAZVAN SARACU ER SUPRALICITAT IAR PERSONALITATE DE UNDE DACA NU ESTE ....???? COMPARATI CU NISTOR .....!!!!!!! PUTEM AFIRMA CA NISTOR E SINGURUL FOTBALIST DIN LIGA I , RESTUL FIIND .................JUCATORI !!!!!!!!! SI MARELE CONTRA NU ARE NICI UN ....INTERES !!!!!!!! TRIST ESTE CA NICIO ZIARISTII SPORTIVI NU AU NICI UN CUVANT DE SPUS !!!! EI SUNT GHIDONATI DE PRODANK SI DE CHIODI SI NICIDECUM DE INTERESUL NATIONAL...!!!!!
Hi serios? Zice si el ,antrenor de națională, dacă nu avea ,crezi tu destept ce esti ,sa uita AJAX la el? Iti zic ca NU Asa ca vorbeste mai putin si califica națională .
Cand ai zis Nistor ti-ai pierdut orice urma de credibilitate, un jucator care nu a fost in stare sa se impuna la o nou promovata din Franta, care ca nivel e la nivelul Belgiei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.