Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Chiar ma bucur pentru Costica. Este un baiat de nota 10. Un roman neaos.Astfel de oameni ne reprezinta mai bine,nu cersetorii si alte minoritati psedo-iredentiste...Nu o sa il vezi pe Costica in presa aia de mahala din Anglia.Pardon ...presa tabloid care a sufocat si main stream-ul din Romania.S-a dus acolo,a inceput mai greu,nu s-a plans,s-a antrenat,si-a asteptat locul si acum uita-l unde este. Anul trecut a iesit de atatea ori in echipa saptamanii. Daca nu ma insel a iesit si in echipa ideala ca a doua optiune pt portar. Sper sa nu ma insel. In fine. Bafta Costica.
Sa joci in Premier League, sa incepi rezerva si apoi sa te impui ca titular incontestabila, sa fii mereu numit in echipa ideala a etapei intr-un astfel de campionat, si totusi... sa fii rezerva lui Tatarusanu chiar si in meciurile amicale... Asta inseamna orri ca Tatarusanu e un fel de Bufon combinat cu Casillias si Valdes la un loc, ori selectionerul Romaniei e un ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Pantililom" pe bune?
nu conteaza .. apara tatarusheanu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.