Alte știri din fotbal
Scouter din Germania la Oțelul Galați - FC Argeș: pe cine vine să vadă
0
MM Stoica a identificat greșeala decisivă de la eliminarea dramatică a Craiovei din Conference League: „Poate nu se întâmpla catastrofa!”
0
Primul antrenament pe cel mai nou stadion din Superliga: un singur pas până la inaugurare
0
Nu doar Pușcaș » Alt atacant pentru care Dinamo va începe negocierile
2
Știri din fotbal internațional
Starul din Premier League, la prima apariție publică alături de noua iubită: „I-a purtat noroc”
1
Marius Marin, capăt de drum?! » Ce se întâmplă cu străinul cu cele mai multe meciuri din istoria lui Pisa
0
Anunț surprinzător în presa din Italia: „Mutu și Prandelli au vorbit mult la telefon și au decis să revină să salveze Fiorentina”
2
Daniele De Rossi vrea să-și aducă la Genoa copilul de suflet » Echipa lui Dan Șucu are însă concurență mare!
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
8
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Noul fenomen de la Steaua a dat Germania pe România și se destăinuie: „Aici ...
GSP SPECIAL
Angajat condamnat că a condus cu 201 km pe oră, în locul șefului secretar ...
Libertatea
Daca asta e fotbalist , ce zici de Danciu? El ce este? Sa nu mai zic de Mutu. Degeaba esti stelist daca nu esti realist si mai mult, politicos ( chiar daca se apropie de pleonasm asta ).
cu petarda asta a jucat bo ul de piturca la europene.
intr-adevar, marica e o gloaba de fotbalist, poate ar fi trebuit sa ma intresteze stirea ca s-a accidentat pentru ca joaca la nationala dar nu ma intristeaza, e mult mai bun ca el costea si s-a vazut si la nationala, insa niculae e un jucator de valoare, trebuie sa joace in continuare ca sa creasca si o sa vedem in 2-3 ani cum o sa fie un fel de henry, cam asta e stilul lui de joc.
niculae=epava
sunt stelist,dar trebuie sa fii prost sa zici ca nu e fotbalist. sa nu uitam meciurile rapidului din uefa, sau cand marca gol de gol in camp romanesc. intr-adevar nu este super fotbalist, insa e un fotbalist ok :)
Fine, asta nu a fost si nu este fotbalist. Numai barbut il vede mare fotbalist alaturi de alta gloaba, Marica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.