STRANIERI  ·  2-0 CU AVANGARD

Dan Petrescu debutează cu victorie la Kuban

Articol de — Duminica, 28 Martie 2010, 00:00

Fostul antrenor al Unirii Urziceni a pornit astăzi cu dreptul în divizia a doua din Rusia. Kuban Krasnodar s-a impus în prima etapă, pe teren propriu, în meciul cu Avangard Kursk (2-0). Victoria s-a conturat în repriza secundă, cînd au punctat Kalimulin (65) şi Ianciuk (88), Kuban evoluînd din minutul 83 cu un om în plus.

La echipa din Krasondar a evoluat pe toată durata partidei şi Gigel Bucur, fostul atacant al Timişoarei.

Dialog halucinant între un bărbat și o călugăriță: ”Tu ai nevastă, ai copii, ce-ți trebuie Elena?” Video