Alte știri din fotbal
Bancu i-a luat apărarea colegului de la Craiova: „Nu putem da vina pe el. Vreau să-l încurajez”
0
În lacrimi după Craiova - CFR » Care este motivul
0
Daniel Pancu a intrat în direct și a anunțat obiectivele la CFR Cluj: „Asta trebuie să facem” » Ce urmează la echipă
0
Tudor Băluță, singurul care l-a învins pe Hindrich astăzi: „Păcat, am dominat de la început la final”
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, meci perfect împotriva lui Real Madrid! » I-a încântat pe spanioli: „Colegii îl scot pe brațe”
0
Nebunie în Real Madrid - Celta Vigo » Cu Ionuț Radu titular pentru oaspeți, „galacticii” pierd pe Bernabeu
3
Napoli - Juventus 2-1 » Campioana Italiei revine pe prima poziție în Serie A!
0
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Traian Băsescu, despre rezultatul alegerilor din Capitală: „Sloganul «marș, ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, prima reacție după ce a câștigat Primăria București, conform ...
Libertatea
Intreaba-i pe Kuba si George Br, ca ei stiu.
Tu cum numești generic un fotbalist care a jucat la Universitatea Craiova?
Mihaila nu e craiovean, e targovistean. Craiovean e Mitrita.
Ați crezut ca îl tine forma mult?
De ce nu ma surprinde?!
Că italienii de la Parma îl folosesc titular pe Dennis Man și că îl laudă ori de câte ori se poate, e logic: vor să scape de el, și la un preț cât mai bun spre a ameliora pe cât posibil țeapa istorică suferită cu transferul lui... Că jurnaliștii noștri continuă să-l laude exclusiv pe Dennis Man ignorându-l pe Valentin Mihăilă (apropo, ex-craioveanul este "salvatorul României" în calificările pentru Euro) pare ilogic... (Sau, dacă vreți, se înscrie în logica becalistă care conduce lin, spre dezastru, fotbalul românesc)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.