Comentarii (10)
1000178413349421
Adrian George  •  30 Ianuarie 2017, 10:56

ma mir cum de sa terminat 0-0 mai ale cand la o faza in care cel mai drastic era o simpla mustrare din partea arbitrului sa dat rosu direct...iar Anderlecht a jucat 90 de minute cu un om in plus...scuze in minus era si vedeta voastra de 30 de lei pitulata dupa fanion..ba tata la el golurile sunt doar intamplari...el da 20 de sutur pana prinde unu pe poarta..bravo Marin...un jucator tanar..curajos cu ambitie o sa plece primu din belgia intr-un campionat puternic se vede ca a crescut pe langa Hagi

1581870215401957
Andronic Popovici  •  30 Ianuarie 2017, 10:42

Chipciu isi schimba nr. de pe tricou ,dar caracteru ba, Andarlecth asta un fel de FCSB care castiga pe fata cu arbitrii .Mi-a placut Marin ,a jucat cu mult suflet ,cu vedetele astea cu barba

749913671784643
Razvan Marcel  •  29 Ianuarie 2017, 23:09

Campionat foarte slab,am zis ca numai la noi e fotbal plictisitor,dar ne intrec belgienii

utilizator șters
utilizator șters  •  29 Ianuarie 2017, 21:50

Cine a marcat?! :-)

ottobraun
ottobraun  •  29 Ianuarie 2017, 20:49

doua rosii gratis...anerlecht ajutata pe fata....slab campionat!

ottobraun
ottobraun  •  29 Ianuarie 2017, 20:42

CFR 1907 le batea pe amandoua !

foresta1
foresta1  •  29 Ianuarie 2017, 20:16

"Razvan Marin de la Anderlecht" hmmm.

bufnila
bufnila  •  29 Ianuarie 2017, 19:56

pentru ca s-a dat rosu ca amatorii de la gsp nu sunt in stare sa spuna?

americanu197
americanu197  •  29 Ianuarie 2017, 19:56

ce mizerabil e si fotbalu din belgia... pe bune acum

qwerty007
qwerty007  •  29 Ianuarie 2017, 19:51

Chipciu a jucat bine in prima repriza,bafta si gol in a doua !!

Comentează