Alte știri din fotbal
Am aflat cei doi jucători de care Rapid vrea să scape în mercato » Mutare de peste 300.000 de euro pentru fotbalistul de națională
0
Doliu la FC Argeș: doi sponsori morți în aceeași zi
0
Ilie Dumitrescu îl critică pe Gigi Becali: „Te-ai stricat cu ăsta, îl distrugi și pe el!”
1
Detalii de ultimă oră despre noul transfer din Giulești: Rapid nu l-a cumpărat definitiv!
0
Știri din fotbal internațional
Planul e făcut: ce face Julian Alvarez ca să se transfere la Barcelona
0
Sunt norvegienii „prea buni”, așa cum declara Alex Chipciu? Brann a pierdut „acasă” cu o echipă mai slab cotată decât U Cluj
0
Englezii anunță planul lui Infantino » Așa vrea să își facă aliați: unde trimite finala Mondialului din 2030
0
Arsenal forțează transferul unui internațional englez » Concurență cu Liverpool
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Orașul european superb de care mulți turiști nu au auzit. Are aproape 900 ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Vremea de maine, 6 august 2026. Șapte județe, sub cod roșu de caniculă și ...
Libertatea
Te asteptam la Dinamo! Esti un super fotbalist si la Dinamo te vei acomoda fara probleme.
de ce tii tu neaparat sa pui paie pe foc?? dute bai baitule nu unde "vrei" si unde poti.drumul tau cu echipa din Ghencea nu se mai intersecteaza. Ai facut furori in Italia ,ai loc la orice echipa de la noi. stii ceva? lasa aerele si joaca fotbal!!! sau ai uitat?
BUNA DICA! SUNT JUCATOR LA F.C. RECOLTA BARBULESTI SI AM AUZIT CA VII SA JOCI LA NOI. SA STII CA NU AI LOC!AR FI UN LOC I STAFFUL DE INTRETINERE A MAIDANULUI - TREBUIE SA ADUNI BALEGA DE PE MAIDAN, SA-L TUNZI ETC SA FIE IN STARE BUNA IN ZIUA MECIULUI. TE ASTEPTAM CU DRAG.
Hai la FC Arges
Excelent, poti sa mergi la una mica, la un cazinou, sa te dai cu metroul etc. Ce mai, esti un jucator depasit, lent fara travaliu, faza de aparare zero.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.