Alte știri din fotbal
Exclusă din Superliga feminină: FRF a anunțat echipele care au luat licența
0
Cristi Pustai, prezentat oficial la echipa din Liga 3: „Mult succes, domn’ profesor!”
0
Cauza morții lui Gabi Mureșan: ce a dezvăluit autopsia
1
Florin Maxim bifează o performanța care nu s-a mai repetat de peste jumătate de secol în fotbalul românesc!
0
Știri din fotbal internațional
Nume mari, bani puțini » Cristi Chivu și bariera impusă de patronul Oaktree
0
Titularul Argentinei a râs când a fost întrebat despre Anglia: „Crezi că aveți vreo șansă?”
0
Declarație tare făcută de un antrenor italian, în direct: „Deschamps trebuia să plece acum 8 ani”
0
Ioanițoaia la zi » „Șocant!”. Directorul GSP, după Franța - Spania: „El a fost omul meciului”
2
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
ovidiu 3003, de mână să mă iei...
Oviudiu Atotstivuitorul... vorba lui Borcea... Ma dar cum te pricepi tu la toate, tu pe unde antrenezi? Parca n-am auzit de tine pe nicaieri prin lumea buna. Eu zic sa-l lasi pe Sherwood sa se convinga cat e de slab sau de bun Chiriches, iar tu sa-ti vezi de mulsul caprelor, oilor, sau cu ce va mai ocupati voi pe acolo pe la satele voastre cu casute din chirpici din Oltenia. Keep calm si lasa-i pe cei care se pricep sa analizeze jocurile , randamentul si performanta jucatorilor.
Sa înțeleg ca la Boas mânca fiecare când vrea, se antrenau când aveau timp și se întâlneau cu stafful doar dacă ploua? Ce articol interesant.
buna observatie , numai ca sfatul tau este egal cu... zero , este ca sfatul dat de o ... romanca din Park Lane , Reginei Angliei :)))
Tim Sherwood...nu ma cunosti ...nu te cunosc ...dar sa stii ca Fata de Cal ...nu este jucator de Tottenham ...meciul trecut cand a gresit la cele doua goluri ...nu este o intamplare ...este ceea ce face el frecvent ... Iti dau un sfat ...Baga l in masseratti si trimite l la camile ...
Ce semnificaţie are ştirea asta şi care e motivul pentru care a ajuns subiect de articol sportiv ? Nu m-a interesat nici faptul că Tamaş a ajuns pe la uşile tribunalului şi cu atât mai puţin mă interesează indisciplina unor jucători de la o echipă englezească ! Poate doar să ofere unor ofticaţi prilejul de a mai bălăcări un jucător plecat din curtea echipei din Ghencea ... Nu vă potoliţi nici un pic, nici măcar de sărbători ! Vă doare atât de tare ???
Oricum ar fi , Chiriches nu are probleme cu programul strict pt. ca nu este genul Tamas sau Mutu , are un comportament de profesionist si nu a avut niciodata in media nimic compromitator , nici macar vreo inventie !
"Tim Sherwood a stabilit reguli clare pentru orele de masă sau întîlnirile cu echipa şi cu stafful [...]." Cum aşa? Adică nu doar Reghecampf era nebun când l-a dat afară din lot pe Costea pentru că nu dorea să coboare la masă cu ceilalţi că n-a fost jucat?
Nu mai canta manele pemasa la care sa se uite si sa comenteze cocalarii cu cap de musca ca tine.
Asta-i mai trebuie lui Chiri...Sa-l concureze pe Nelu Minune(?)...Cate talente vreti sa aiba acest om serios?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.