Alte știri din fotbal
Sepsi a spulberat-o pe Bihor » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
7
„Domnule Lucescu, sunt președintele lui Beșiktaș!” » Apelul care a șocat Turcia
1
Jurnal GSP. Drumul spre Mondial începe pe Podul Prieteniei! Pas cu pas, la ce să te aștepți pe ruta București - Istanbul: cratere la vecini, haos la vamă, migrene la intrarea în Turcia
0
Ianis Hagi a „rupt moda” la Mogoșoaia » Primii fotbaliști sosiți sub comanda lui Lucescu
16
Știri din fotbal internațional
Tottenham - Nottingham Forest » Radu Drăgușin, rezervă în duelul pentru salvarea de la retrogradare
0
Derby-ul Newcastle - Sunderland n-a dezamăgit nici de această dată! Scenografie bestială și „remontada” parafată în minutul 90
0
Telstar - PSV: echipa lui Dennis Man poate deveni campioană în Olanda!
0
Confruntări înainte de Newcastle - Sunderland » Medicii au resuscitat o persoană
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
12
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Scriitorii români, întrebați despre folosirea AI în literatură. „E ca și ...
Libertatea
Bilinski e un jucator decent dar daca vreti echipa pentru cupele europene nu aveti ce face cu el.
Sa-l aduca pe Bilinski, un marcator si un jucator care a jucat aici si a fost iubit de suporteri, a ramas liber de contract si am vazut ca il vrea si GAZ METAN, o sa ni-l fure in curand !!!
Bine, grande, cantarim fiecare cu ocaua din dotare. Dar cu ce-i cantarim pe Dobrin, Dinu, Majearu, Voinescu, etc samd pe care n-au apucat sa-i vanda negutatorii? Inca o data, am inteles, sa nu mai detaliem. Te salut si...vanzari bune!
Din păcate România nu are in acest moment jucatori de super clasa si asta se vede.Dar daca e sa aducem in discutie cele 2 mari rivale nici nu exista grad de comparatie in ultimii 10 ani!
Ea poate sa faca ce vrea si poate. Dinamo poate, cred, gasi un atacant bun, ne-,,manageriat" de prodancă. Dar, atunci, problema ar fi tot la zgârcitul cu buzunarele cusute.
Pai cum putem "cantari" valoarea unui jucator daca nu prin suma de transfer?! Golurile in Liga 1?! Prezentele impotriva Ceahlaului sau Brasovului? Recunostinta internationala cred ca este cea mai buna unitate de masura. Parerea mea... Pana acum am tot respectul pentru Radu Stefan (dintre dinamovisti)...este unul din preferatii mei.
Aia era problema, hai ba terminatio cu circul.Daca Negoita era un patron serios probabil ca Roman s.ar fi dus la Dinamo.
Oricine ar face la fel, zecse! Nu ca ii iau apararea, dar pana acum a obtinut intelegeri bune pt jucatorii pe care ii reprezinta. Sunt convins ca si Luciana/Liliana (sau cum o cheama pe fata lui Rednic) ar fi procedat la fel... Nu poti sa convingi un jucator sa semneze pe mai putini bani cu o echipa slaba. Nu crezi?
Aaaa, tu de vanzari spui? Pai era vorba in comentariul tau de fotbalisti fara valoare si nicio perioada de referinta. Am inteles ce vrei sa spui, nu detaliem. Daca iti vand un cal orb pe bani multi (fara legatura cu subiectul, sau da?), rezulta ca e valoros, nu? Doar de bani vorbim, ei dau valoarea. Dar hai sa nu detaliem si nici sa exemplificam. Am vrut mai mult sa te salut. Amical.
avand in vedere ca sotiorul sau e la fcsb *** din deal nu ma mira ca la influentat negativ, a si zis intr-un interviu acum cateva luni ca atat timp cat e reghe antrenor in romania ea ii va face tot ce-i sta in putinta ca sa castige titlu, asta insemnand si eliminarea de intariri a rivalilor ca doar nu o fi fraiera sa intareasca rivalii !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.