Alte știri din fotbal
Petrolul a câștigat categoric al treilea amical al verii
0
„Băsescu mi-a promulgat legea, apoi ne-am trezit cu galeriile în piață” » Inamicul ultrașilor revine! Fostul deputat Alin Trășculescu, verdict despre noua Lege 4: „Îmi permit s-o spun”
1
Rapid, victorie cu Dinamo Kiev la debutul lui Daniel Pancu » Kamara a marcat la primul meci
5
Universitatea Craiova a anunțat transferul! Prezentare spectaculoasă, cu aer de Hollywood
1
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Portugaliei a răbufnit înaintea meciului cu Croația: „Ați vorbit cu toți fanii?”
0
Echipe de start la Spania - Austria, în șaisprezecimile Campionatului Mondial
0
Prime uriașe pentru francezi la Campionatul Mondial: cât iau dacă aduc trofeul la Paris
0
Premierul a intervenit! Decizia luată în Anglia, înaintea meciului cu Mexic din optimile CM
1
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
1
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Ce fac românii în vacanță în 2026 i-a surprins până și pe specialiști. Ce ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
Bricheta, nu stiu cine si de ce te tot baga n seama...ai fost un zero atat ca fotbalist, cat si ca impresar. Da cu apa nu doar pe ghete si pe restul si ia viteza nene
Domnule LOVIN tot educatia te-a facut sa exacerbezi cazul BRICHETA. Ai fost penibil, dar ti-a iesit. Ai ingropat pe RAPID si ai deschis drumul spre titlu FCSB-ului. Da, FCSB-ului. FCSB nu este STEAUA niciodata, chiar daca banii vor decide altfel, candva. STEAUA, cum necum, facea performanta la nivel inalt. FCSB cumpara si vinde jucatori, ca o pravalie de cot de strada, pentru a face profit. Nu va face performanta NICIODATA:
A fost manevră. Unde vinde Craiova, hop a doua zi și fecesebistii. Cu Giovanni, cu Fatih Terim... O învârteală, un parandarat, doar doar să iasă ceva pt Gigi, care e disperat de când impostoarea sa nu mai pupă cupele europene. Manevră machidonească. Și uite așa imaginea fotbalistilor români se afundă și mai adânc în noroi... Acolo ne-a dus Jiji. Decăderea fotbalului românesc coincide cu apariția sa și a FC FCSB-ului, numit atunci, pe fals, Steaua București.
A explodat petarda? Nu mai are Turcia la picioare? :)))) Hahaha! Hai mai bagă un pește aici!
:))
Exista o singura explicatie, un singur motiv principal. Vasile morutan nu stie fotbal, nu are talent, nu are sut, nu dribleaza decat se invarte pe loc ca un titirez, nu poate pasa, decat in lateral sau in spate pe cativa metri, nu poate alerga cu mingea la picior, nu are ce cauta in fotbal. Bine, mai are probleme, cum ca nu e suficient de inteligent, dar principalul e ca nu stie fotbal. Fizic e un *** de studiat, e stramb in toate oasele, pana si in cele ale fetzei, care se tzuguie intr-un plisc...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar stie fotbal! E suficient.
Pai Lovin stia si engleza, stie si romana, spala si ghetele, era serios si la antrenamente, cum de nu l-a luat real madrid? Sau macar deaconu la implementarea var
Eu nu inteleg cum a putut fi cumparat daca nu stie limba. Jucatorii astia de paie trebuie pusi la munca adevarata nu la dasta de hobby. Si Becali facea urat ca el nu angajeaza psihologi la echipa. Daia Guardiola are 7 psihologi la City si un staff de 35 de oameni. Realizeaza careva ca Morutan daca se pierde in Istanbul moare de foame ca nici sa ceara de mancare nu stie , intr-un oras cu o populatia ca toata populatia Romaniei. Daca eram jucator roman il si *** . Din cauza unuia ca asta altii pierd sansa sa mai joace acolo si cine stie pe unde se mai duce vorba. Stati naibii acasa ... ca va ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tava Popescu nici romana nu stie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.