Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Seară perfectă pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu în Europa League
1
MM Stoica a depus armele și l-a mustrat public pe jucătorul FCSB-ului: „Ar trebui să vorbească mai mult de jocul lui!”
0
Ilie Dumitrescu „a scos tunurile”, după umilința suferită de FCSB: „Inacceptabil! Ne gândim cum se lucrează tactic”
0
Elias Charalambous o spune pentru prima dată: „E momentul să se schimbe ceva!” » Remarcă un singur fotbalist de la FCSB
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
doamne ce ma bucur k am scapat detine.....esti o panarama de jucator.hai pa!
Florine daca te tii de treaba, la anul joci la un club din 1Bundesliga.
Ii urez foarte mult NOROC. Ce bine ca a plecat ! Un figurant si un cioban, care nu ştia decăt sa rupă picioare, in rest nimic ! numai pase in spate la fundaşi, STRES erai tu pentru noi când te vedeam in teren !
E bine tata, am scapat si noi de gesturile tale stresante de pe langa arbitri. Cat despre promovare, n-o astepta prea mult, in scurt timp te imprumuta nemtii prin liga a III-a franceza.
cica la meciurile lui tsv munchen vin 30.000-40.000 .:-? diferenta este de 40.000. MAi lovine , mai da-o draqu , mereu s-a jucat pe ghencea cu tribunele goale . t crd draqu aia p-acolo . dar esti lovin , nu ne mai surprinzi ..
Stres nu? in locul tau nu mai jucam fotbal ma inaptule.esti singurul fotbalist de la steaua care a rezistat atat jucand si prost.Ai uitat ca ai jucat in Champions League pe burta altora
aceiasi parere o am si eu. numai ca stresul a fost de partea mea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.