Alte știri din fotbal
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „A făcut-o din prostie, nu din răutate!”
0
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
„Finanțează U Cluj inclusiv din impozitele mele!” » Reacție tare de la Cluj, după vestea că CFR se mută pe stadionul rivalei: „Să rămână acolo!”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Cred ca glumesti colegu' , pt a juca in cele mai puternice campionate din lume , Italia , Spania , Anglia sau Franta iti trebuie ceva stofa de fotbalist , Raducioiu a fost un atacant pur-sange . Probabil mondialul din America 94' a fost varful lui de forma , cred ca a fost unul dintre cei mai prolifici atacanti pe care i-a dat Romania !
Chiar nu stiam ca Raducioui a fost mare fotbalist !! Bravo lui
nu te contrazic, dimpotriva, ai dreptate in cea mai mare parte. O singura mentiune, in 1994 Raducioiu chiar avea o forma de invidiat. Legat de articolul pe care comentam, nu cred ca putem vorbi de un record, ci mai degraba de lipsa de consecventa, de stabilitate, de fidelitate a celor 2 jucatori.
Pentru cine e nascut dupa 2000: Dupa mondialul din 94 marele Raducioiu a plecat in Anglia. Prin 95-96 cred. Cand l-au vazut cum joaca, englezii au si facut filmuletze umoristice despre atacantul care pierde cel mai repede mingea. Da, a marcat cu Man-U, dar cred ca ala a fost cam singurul gol. Sau poate inca unu. Uitati-va la cariera lui: niciodata mai mult de 1 sau 2 sezoane nicaieri, in afara de debutul la Dinamo. Si nicaieri mai mult de 10-11 meciuri. Adica facea bara! La Milan, la ailalti. Nu stiu cum il cumparau, dar se vede ca alde Becali erau SUPER TARI ca vanzatori. Si toate cluburile se straduiau sa scape de el cand se prindeau de ce tzeapa si-au luat. Totul a pornit din Italia 90: l-au bagat pe teren ca sa-l vanda, ca asta a fost atunci la turneul final: UN MERCATO. Au fost ignorati acolo jucatori uriasi care ar fi putut duce echipa departe. Dar era inceputul epocii de aur a transferurilor marca Becali. Va invit sa ma contraziceti, ca de-aia e dezbatere.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.