Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan, la plecarea lui Zeljko Kopic: „Poate schimba totul”
0
Cristi Borcea anunță dezastrul la Dinamo: „Iar vom fi în groapă! Kopic s-a săturat de grafice și de vrăjeli” » Pe cine vede în locul croatului
6
Gică Hagi, înainte de România - Țara Galilor » Pe cine va folosi în locul gafeurului Aioani
3
El îl înlocuiește pe Mehmet Topal la Petrolul » Portughez care a jucat la Porto
0
Știri din fotbal internațional
Golgheterul naționalei a rezolvat problemele cu viza și pleacă în Statele Unite ale Americii
0
Forul mondial revoluționează ritualul imnurilor naționale! » 52 de jucători pe gazon
0
Marius Șumudică, dorit de nou-promovata în prima ligă: „Este principalul candidat”
1
Dispare clauza din acordul lui Chivu! » Ce modificare a semnat antrenorul lui Inter + Salt mare în topul salariilor
0
Lifestyle
Starul lui Arsenal și-a lansat film documentar » Partenera a atras toate privirile
1
Cum arată tricourile celor 48 de participante la CM » Ce producător de echipament e liderul de la Mondial
6
Aflat în Bali, Daniel Bîrligea a cerut-o în căsătorie pe Antonia: „Cel mai categoric «da» din viața mea”
9
Avocatul familiei confirmă: „Thomas Muller și Lisa au divorțat”
1
Nicușor Dan, prima reacție după ce o dronă maritimă a explodat în Portul ...
Libertatea
Romina Gingașu, soția moștenitorului Ferrari, cumpără un apartament ...
Adevărul
„Cum spun italienii...” » Sportiva de la Consulat a folosit o expresie ...
GSP SPECIAL
Raed Arafat spune că este posibil să existe si alte drone: Elioptere SMURD ...
Libertatea
ce regie au pus la cale , erau o gramada de camere pe acolo ...
Ar mai fi o problema in acest caz. "Colegii" de betie ai lui Chiriches nu l-au vazut din timp ca ajunge in halul ala?! De ce nu l-au oprit? De ce, daca tot s-a imbatat, nu l-au scos din local in asa fel incat sa nu se afle? Sau, cine stie, tocmai ei au chemat paparazzi?!?!? La cata probitate morala au alde Mem sau Dodel ipoteza asta imi pare cea mai plauzibila!
asa a inceput si tamas...promite baiatu`
Tottenham ar putea lua masuri ?? Da i-ar putea acorda cetatenia engleza . Chiri a aratat ca un adevarat britanic.
Se vede clar ca baiatul nu este invatat cu bautura dar asta nu este o scuza. Ok, este viata lui privata, insa atunci cand esti persoana publica si un sportiv cunoscut in tara natala, exista pusit care il iau ca exemplu si considera ca este normal sa te tarasti pe drum in miez de noapte. Nu este bine pentru el, pentru viata lui sportiva si pentru imaginea lui. Nu poti fi capitanul nationalei si sa te comporti asa. Sper sa fie un episod izolat.
Aha , astia de la gi es pi au inceput munca stergand comentarii , ca un articol de doamne ajuta nu sunt in stare .
Sa ma c@c pe nickname-ul tau boszgor imputit si separatist!
dj, valabil ce i-am zis lu' stan ! :)
nu ma, vorbesc cu oliver hardy, :) pentru cultura ta, comentariul aluia a fost sters ! stai jos ! ne vedem la corigenta ! :)
Traduce te rog ultima fraza .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.