Alte știri din fotbal
Adrian Scarlatache vrea granzii în grupele Cupei României Betano: „Sincer, cu ele aș vrea să joc”
0
S-a stabilit unde se joacă Dinamo - FCSB » Ce pregătește clubul gazdă
0
Președintele clubului din Superliga prevede dezastrul, după umilința din Cupă: „Ăsta e bugetul. E posibil să-mi depun mandatul”
0
Gabi Iancu, după umilința aplicată Oțelului: „Nu veneam dacă se întâmpla asta”
0
Știri din fotbal internațional
Giuleștiul, la 90 de minute de Liga Campionilor! Toate rezultatele serii din play-off
11
Filipe Coelho, schimb de replici la conferință: „Nu știți? Mai bine verificați”
1
Jucătorul de la FCSB a apărut în Giulești și s-a îmbrățișat cu patroana milionară, la meciul de Champions League
4
Echipa cu care Craiova atacă Europa! Coelho pregătește surprize pentru meciul de foc cu Ararat-Armenia
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Românii pot face bani din reducerea voluntară a consumului de energie. Cum ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Românii pot fi plătiți să consume mai puțină energie. Cum funcționează noul ...
Libertatea
...Torje ...un fotbalist ratat ...
Nu avea vreun 'sidiu' cu Steaua e numai una?
sper sa nu-i purtati noroc ca lu' Ilie Stan....si atunci ati fost in Iraq...trei zile ati scris...cum ati ajuns acolo....cum e orasul zako sau zarko...ce face iliesta'...si dupa trei saptamani a fost demis
V-ati transformat intr-un fel de Click cu fotbalisti, articole de doi bani, scrise prost si cu greseli gramaticale, subiecte demne de o fituica pentru citit pe toaleta. Drum bun spre faliment.
"Tricolorul cu imaginea de *** în România" Pe asta de unde aţi mai scos-o, mă?! :)))) Ăsta e primul lucru care-ţi vine în minte gând te gândeşti la Torje. Moaaa, câta ***-ul! Gigoloul Ankarei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voi mergeti doar ,,la palat'' pentru urda din *** turcana, o cana cu zer....si va integrati in absolut!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe voi va intereseaza? Imi plac astfel de articole dar mai bine ati fi facut multe poze si sa fi fost mai documentat, plus interviuri ample. Sa ma duc eu sa-l pe ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.