Alte știri din fotbal
Steaua - Chindia Târgoviște, meciul care deschide runda 2 din play-off-ul ligii secunde » Programul complet și clasamentul
0
Destinație surprinzătoare! Mihai Pintilii, aproape să semneze din postura de antrenor-jucător
0
Avem raportul: Rapid, din rău în mai rău! Pierdere financiară uriașă față de 2024
0
Numele aproape uitat, cerut la naționala României după o absență de 4 ani: „E un jucător excepțional”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul fotbalist de top va participa la emisiunea „Iubire sub acoperire”: „O provocare amuzantă”
0
Bosniacii tremură pentru Edin Dzeko » Sezon încheiat!
0
Vedetele lui Chelsea s-au săturat de Enzo Fernandez » Legenda albaștrilor l-a trimis „la dracu!”
0
Vinicius jr, criticat dur de legendele Braziliei: „Am fost foarte furios să-l văd cu numărul 10”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Ce vrea să spună Trump când vorbește de un nou regim la Teheran cu care ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Ii mananca asta fraierului toti banii.
E de viitor , trebuia sa- i ia doua ceasuri. Daca-l pierde pe unul dintre ele?
E posibil sa il scoata din primul 11 daca antrenorul lui VFB va face o tactica super defensiva .In locul lui sa intre alt inchizator sau ceva de genul.Intradevar in ultimele 2-3 etape a jucat mai slabut.Insa nu a jucat prost in niciun caz.A fost cel putin in nota echipei.Echipa care a avut un joc slabut in tot campionatul.
sincer in ultimile etape a fost mai slabut... e in pericol prezenta in primul 11 in finala cupei.
*atat de Scuze probleme cu tastatura
Ok sa zicem ca e cam mult. zeu.Cu toate ca este o exprimare folosita des in lumea suporterilor.Daca tu esti atat strict in termeni atunci scuzele mele. Devine cel mai iubit jucator din echipa lui VFB usor usor. Esti multumit?
toate parasutele parapantele spurcaciunile ajung mari vedete peste noapte....
depinde cum sta fraiera si cat. dc sta prea mult in genunchi at e cam greu pt el sa faca un meci bun; dc sta prea mult pe la el sigur va fi rezerva
nu esti in stare *
pe subiectul asta *
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.