Articol de GSP - Publicat luni, 11 aprilie 2016 00:00
După eșecul cu Atletico, 1-3, Costel Gâlcă a luat toată vina asupra lui.
"Am deschis scorul și am jucat în continuare deschis. A fost o greșeală. Când le oferi spații jucătorilor lui Atletico sunt foarte periculoși. Fac tranziția din apărare în atac foarte bine. Atingerile lui Koke și Griezmann ne-au uciș", a recunoscut antrenorul lui Espanyol, notat cu 4 în Marca.
"Viitorul meu? Prioritatea sunt rezultatele. Acum mă preocupă salvarea de la retrogradare și îmbunătățirea jocului.", a mai spus Gâlcă.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!