INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  ARSENAL

Gardoș a revenit pe teren după 5 luni și a jucat împotriva lui Arsenal

Articol de GSP - Publicat sambata, 15 octombrie 2016 19:42

Fostul jucător al Stelei, Florin Gardoș, a revenit pe teren după o pauză de 5 luni din cauza unei accidentări la genunchi.

A evoluat în partida pentru echipa a doua a celor de la Southampton în remiza cu Arsenal, scor 0-0.

Gardoș a evoluat în prima repriză și a avut o intervenție foarte bună în minutul 5.

"N-am mai postat de ceva timp, pentru că mi-a stat mintea doar la revenirea pe teren, care s-a tot amânat. Până aseară!

După o pauză lungă, am jucat 45 de minute pentru echipa a doua împotriva celor de la Arsenal", a scris Gardoş, sâmbătă, pe pagina sa de Facebook.