haaa.......haa.......ha!!! Mai bine ca nu joaca asa poate-l vindeti la barca, sau real, sau Man, sau Borusia, sau psg, sau, juve, saaaaau...............lasa! Poate la viitorul!!! Am spus, poate!

"Noul si viitorul Messi"nu este lasat sa joace......ce sa ceri machedonilor !!!!

Raspunsul este simplu: antrenorul il respecta pe Hagi Jr exact atat cat Regele il respecta pe Eric...

j0k3r
j0k3r  •  15 Noiembrie 2019, 14:11
Postat de Christian Ciuca pe 15 Noiembrie 2019, 14:03

pe ce lume traiesti prietene?! Ianos a intrat si la un minut a dat gol, asta a fost primu sau meci acolo, a intrat si a dat golu victoriei, al doilea meci a dat pasa decisiva de gol, o pasa de pus in rama, o pasa de 70 de metri printre adversari, dupaia a dat alte doua goluri din unspe metri, unu cu stingu altu cu dreptu, fanii belgienilor erau in delir... deci a cui e vina daca nu a *** ala de antrenor ca nu vrea el sa-l bage, isi bate joc de Ianis.

ianis a dat un gol in primul meci din cauza ca s-a trezit in fata portii, nu ca a facut vreo faza. pasa de gol a venit cand echipa avea 3-0 si aia erau toti pe atac. a dat o pasa, cinste lui. in schimb am vazut cateva minute bune cu el acolo, EL NU EXISTA IN JOC. nu alerga, nu primea si nu pasa. este mediocru in cel mai bun caz. uita-te la meciuri si imi vei da dreptate.

robby73
robby73  •  15 Noiembrie 2019, 14:10

Salut Gică! Ce faci pe aici? Îți lauzi prințesa?

petschovschi
petschovschi  •  15 Noiembrie 2019, 14:08

Eu cred ca Hagi sr e deja penibil cu gargara asta ieftina. Toti au ceva cu fiul sau, si Fiorentina, si Genk. El nu poate accepta ca fiul sau nu este atit de bun pe cit ni-l prezinta el. Inclusiv la Nationala tinarul Ianis n-ar fi prins atitea minute daca nu facea tatal circ. Hagi a fost invatat prost de mic, el nu poate juca decit intr-o singura pozitie, un numar 10 degrevat de sarcini defensive, iar toata echipa sa fuga pt el. Noa, nu mai exista asa ceva in fotbalul serios, asta doar la Viitorul se putea ...