Alte știri din fotbal
AI la FCSB » Inteligența artificială a ajuns și la clubul lui Becali: „Antrenorii au acceptat”
0
Investiție record la Universitatea Craiova! Totul pentru titlu în Superliga
0
Kopic a identificat o problemă care se repetă la Dinamo în 2026: „Aici trebuie să progresăm”
0
Veste importantă pentru Mirel Rădoi » Revenire la antrenamentele lui FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Cum a fost cu Contra si Mutu si Lobont si Cernat si Marius Niculae si Marica si Mitea si Tamas si Ciobotariu si Codrea si Radu Stefan ca ai privat tara asta si pe Dinamo in special de un parcurs european frumos in anii 2000 macar in Cupa UEFA unde cu asa o echipa puteau ajunge pana in semifinale sau finala. Au facut fi ale pentru altii (Sporting Lisabona, Alaves, Ajax, Fiorentina, Lazio etc). De acolo ni se trage ca am ramas in urma fotbalului mondial.
Parcă văd că diseară la rubrica sport a ProTV se va spune că de fapt Mihăilă este doar împrumutat, până la vară, mai pe nimic... Ni se va aminti eventual și că Dennis câștigă peste un meleon de euro pe an la Parma dar nu îi place în serie B, și Giovani lucrează la un transfer pentru Dennis la o echipă importantă (nu ca Atalanta...). Ce ziceți, nu sună mult mai bine așa pentru fecesebiști?
Ce fraier! Prindea cateva meciuri in serie A si poate in vara gasea ceva, asa sa nu joci in serie B, sau sa joci fundas stanga...vai de el!
In serie B, daca nu vii in aparare sa iti ajuti colegii, nici ei nu joaca pentru tine, poti fi si Messi.Toti vor sa prinda un transfer in Serie A. Rolul de vedeta o faci mai tarziu, acolo pui soul si muncesti!
Ia vezi Giovani poate il transferi si pe Man,dar Salernitana il vrea?
Noroc cu relatiile fratilor Becali, asa mai ajung si ai nostri la echipe cat de cat bune pentru o perioada.
Care vor sa retrogradeze sa l transfere pe Man !
E prea diva Man sa joace in serie B,nu ii prieste....valoarea lui este de serie C!
s-a enervat stăpânul că se scrie de Mihăilă și de Man nimic. imediat au percutat gesepistii, nu vor să-și supere stăpânul
Se putea sa nu apara o stire si despre ratacitul asta???? Pai cine sa-l cumpere pe asta? Daca l-au vazut azi cum a jucat, ca in celelalte a stat mai mult pe banca, sigur nu-l ia nimeni. Bafta Mihaila la Atalanta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.