Articol de GSP - Publicat sambata, 26 ianuarie 2013 00:00 / Actualizat sambata, 26 ianuarie 2013 13:12
Claudiu Keşeru continuă să marcheze pentru Angers. Românul a ajuns la a 12-a reuşită din acest sezon după golul din partida lui Arles.
Meciul din etapa a 22-a din liga a doua din Franţa s-a încheiat cu vicotria echipei lui Keşeru, scor 2-0. Atacantul român a marcat cel de-al doilea gol al echipei sale, în minutul 65.
Cu această victorie, Keşeru a ajuns la a treia etapă consecutivă în care marchează, iar Angers a ajuns pe locul 3, cu 39 de puncte, două sub liderul campionatului, Nantes.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial