Alte știri din fotbal
Noul primar general al Bucureștiului s-a pronunțat în războiul Steaua - FCSB: „Echipa aia din Berceni...”
0
Louis Munteanu, INTERZIS la interviu?! » Iuliu Mureșan a intervenit în direct și a explicat ce s-a întâmplat după meci
0
Bancu i-a luat apărarea colegului de la Craiova: „Nu putem da vina pe el. Vreau să-l încurajez”
0
În lacrimi după Craiova - CFR » Care este motivul
0
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, meci perfect împotriva lui Real Madrid! » I-a încântat pe spanioli: „Colegii îl scot pe brațe”
0
Nebunie în Real Madrid - Celta Vigo » Cu Ionuț Radu titular pentru oaspeți, „galacticii” pierd pe Bernabeu
3
Napoli - Juventus 2-1 » Campioana Italiei revine pe prima poziție în Serie A!
0
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Traian Băsescu, despre rezultatul alegerilor din Capitală: „Sloganul «marș, ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, prima reacție după ce a câștigat Primăria București, conform ...
Libertatea
Il Luce ar face bine sa plece din Ucraina cat se mai poate... :D
Anti-UE! Vorbeam d.p.v. militar in legatura cu NATO si de o eventuala ciocnire. Matale esti indoctrinat, roaga-te ca Orban sa nu aiba vreodata nevoie de banii strainilor! Oricum, cresterea e nesemnificativa si vedem in 3-4 ani daca a fost constanta. Cat timp ceilalti dinainte au bagat Ungaria in saracie cum n-a mai fost vreodata. Procentual, dupa 1990 Romania s-a devoltat mai mult ca Ungaria. Raportat.. ,, Chiar si asa cu mai bine de 10 in care am dormit la propriu! Politicienii maghiari au dormit pana anul trecut. Ca sa intelegi situatia. Dar tu ii vezi ca pe niste zei. Iar Jobbik-ul ala arata ca ultimul partid din Romania. N-au bani nici de pupitre si organizari.
Exista, dar sunt prea multi rusi. Cu toate ca cele doua populatii au trait relativ in pace, spre deosebire de basarabeni si rusii de acolo. Nu stiu ce se va intampla. Vedem. Tare ma tem de razboi! Gandeste-te ce ar insemna o ciocnire intre partea ucraineana si cea rusa.
Asta unde ai mai invatat-o? La scolile straine si ambasadele pe langa care ai trecut cand erai mic sau la "liceul" (mai bine zis scoala profesionala) Elecroaparataj?!
Dupa ce ca ia de 10 ori pe zi il mai intrebi si tu daca vrea? Nu vrea, oboseste la a 10-a tura. Ce-i de la 10 in sus imparte cu maica-sa.
nu e vorba de nici un interes .. e vorba de propriul popor..nu exista poporul ucrainian.
Cum sa nu fie interesat Putin de zona Donetk, din moment ce acolo sunt cele mai mari zacaminte carbonifere care sunt cele mai importante resurse energetice?!
Il Muce ? Valea... si hai, mai repejor ca vin haiducii !
Simplu . La oamenii bogati pregatirea bagajelor nu e o problema . Ucraina va lua foc in curind si la propriu si la figurat . Ucraina reprezinta d.p.d.v locul de nastere al ortodoxiei ruse . Occidentalii au mers prea departe . Sukhoi-ul e in aer si e parcat vertical cu botul spre soare sa il sfideze .
Pai si la ce va asteptati? Cei din zona de Est a Ucrainei l-au votat pe Yanukovich si partidul acestuia. Dupa ce s-a intamplat la Kiev evident ca s-au simtit tradati.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.