Alte știri din fotbal
Filipe Coelho pune frână euforiei la Craiova: „Nu suntem cei mai buni”
0
Atacantul crescut de Dinamo a început furtunos Liga 2, cu 3 goluri în 3 etape! L-a convins pe Petre Grigoraș
0
Csikszereda - Sepsi, primul derby secuiesc din Superliga
2
Marius Croitoru a răbufnit înainte de FCSB - FC Botoșani: „Nu pot să înțeleg asta!”
1
Știri din fotbal internațional
Se opresc aici? Consorțiul lui Jeff Bezos poate prelua controlul la Liverpool!
0
Cum s-a încheiat duelul echipelor lui Burcă și Stanciu din China + deziluzie pentru Mitriță
1
La Liga reîncepe azi, cu același dans în doi! » Favorite la titlu, transferuri, echipe-tip, români la start
2
9 din 9! Rezultatul obținut de Ararat-Armenia, înaintea meciului cu Universitatea Craiova
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
5
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Un bărbat a câștigat concursul „porcul la școndru” și a traversat bârna ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Igor, câinele salvamar care simte pericolul înaintea oamenilor. Vlad ...
Libertatea
Dragane, îmi pare bine că mă citezi,sunt mândru de mine.Daca ai nevoie,trimite-mi adresa ta de mail și-ți mai scriu câte ceva asa ca să dai și tu bine,3/4 din ce scrii sunt preluate de la mine,ceea ce nu-i puțin.Si pt.stiinta ta,sunt o fire joviala și extrem de vesela,chiar dacă nu -s un adulator a ceea ce a devenit Hagi sr.
Îmi place ca-ti place Baniciu,nu fii asa ofuscat.Te pup.
Luați-l la naționala Turciei, vă rog eu frumos, să nu-i mai vad fața pe-aici. Și pe tăticul lui de asemenea.
In timp de razboi Duta e cu bomba.
hâncu-n cal pentru SHOUSHA!
Eu nu înțeleg de ce, atunci când scriu muncitorii de la gsp despre Ianis, nu pun o fotografie cu el pe bancă? Acolo este el la Alaves nu?
Ianis draga sa nu cumva sa te tunzi,pe orice banca poti sta si pletos.Poate rezolva taticul tau pe la Istambul o bancuta capitonata si o umbrela ca la tenis,sa nu ti bata soarele pletele.Astea doua poti sa le puneti in contract,doare atatea cunostinte cred ca mai are taticul pe acolo.Banuesc ca si salariul tot el il plateste,daca vrea sa aiba fiul vedeta.
lucrurile sint mult mai simple: intre o Romanie CU HAGI si-o Romanie cu un lulu-un biet indoctrinat ACIUT P-ACI din alte vremuri- orice roman intreg la cap alege prima varianta! esti propriul tau cosmar, tristule-si asta, fara sa fii un poliglot sau macar o umbra de Marco Polo: esti (fix) degeaba!
lulu hai sa te invat eu ceva care suna cam asa pentru tine...la li la li lu lu.. li li li li lu la.. la la la.. lu lu lu lu lu..la la la la...li li li lu la... ehe eee..he....la la lu lu lu .. .la la ...li li la lu lu la.. si incepe cam asa...tristeti de dupa amiezi ploioase...si atit iti raspund, cu buna voie, ca de altceva chiar nu am timp...hai pa...la li la li lu lu
Ești atât de profund și patetic că mi-au dat lacrimile...sigur că țara asta nu merită ilustrul clan Hagi,suntem onorați că am putut fi contemporani cu aceste genii și am trăit epoca de aur a fotbalului romanesc.Apropo,la cât ești de lingușitor, ești un cronicar plătit sa elogiezi vremurile mirifice pe care le trăim sub influenta acestor monștri sacri ai fotbalului mondial sau un biet îndoctrinat aciut p-aci din alte vremuri?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.