Alte știri din fotbal
În cărți să revină pe bancă, Ionuț Chirilă a elucidat misterul momentului: „E o mare greșeală! Lui Gigi Becali nu îi trebuie jucători, îi trebuie ALTCEVA”
0
Valeriu Iftime confirmă oficial prima variantă de înlocuitor pentru Grozavu, dezvăluită de GSP
0
Cupa României Betano a ajuns în faza „sferturilor” » Astăzi aflăm prima semifinalistă
0
„Instinct de echipă mică, să tragă de rezultat!” » Are dreptate Panduru despre Rapid? Am analizat meciul: iată concluzia!
0
Știri din fotbal internațional
Antrenorul i-a interzis „bestiei” din Premier League să mai ridice greutăți: „Trebuie să înțeleagă!”
0
Furie din cauza lui Antonio Rudiger: „Ar fi putut să-i rupă maxilarul!”
0
Uluitor! Antrenor demis șocant, după victoria cu 8-0 » Discuția a durat doar 30 de secunde
0
Avionul privat al lui Cristiano Ronaldo a decolat de urgență în toiul nopții, după ce Iranul a bombardat Arabia Saudită
0
Lifestyle
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Cât au plătit bogații lumii ca să fugă din Dubai, Abu Dhabi și Doha, după ...
Libertatea
Războiul din Iran lovește în investițiile românilor din Dubai. Economist: ...
Adevărul
Dansul pe sârmă al lui Sorin Cârțu cu Securitatea: „Recrutat colaborator în ...
GSP SPECIAL
„Astăzi au zero”: americanii au scufundat Shahid Bagheri, cea mai mare navă ...
Libertatea
Pana si astia si-au dat seama... Cam tarziu, dar mai bine mai tarziu decat niciodata.
Cât timp va trebui să mai treacă până când un analist în ale fotbalului din România să constate că persoanele în cestiune sunt toxice pentru campionatul nostru și pentru echipa națională?
S-a prins cam toată lumea cum e cu machedonii!
Oare seniorul isi da seama cat rau i-a facut si ii face juniorului in cariera? Precum Camelia Voinea cu Sabrina, la gimnastica. Lasati bai parinti toxici copiii in pace sa mearga pe drumul lor fara sa ii duceti de manuta si sa vorbiti in numele lor.
Bravo! În sfârșit se vede și acolo cine sunt această familie de machedoni! Sper ca toate cluburile din Europa să-și dea acum seama și să nu-l mai ia nimeni pe prințișor! Să se ducă sa joace la taică-său la club sau să se lase amândoi de fotbal ca oricum nu au nici o treabă cu acest sport!
Mvai, nu au fost impresionați de ceea ce jurnaliștii români numesc discursul manifest al regelui? Adică zeci de minute de aberații rostite într-o română de clasa a 2-a de școală ajutătoare? Ce surpriză!
Il asteapta tati inapoi la Farul. :))
In sfarsit cineva a pus punctul pe "i". Ce merge in Romania nu merge si afara . Vocalizele lui Gica tin aici la noi, pentru ca lumea il respecta pentru ce a fost ca fotbalist, dar afara aceste nuante se pierd.. In functie de interesul personal Gica tipa, urla, vocifereaza, iar noi il acceptam .. dar altii nu au de ce sa-l suporte. Ianis a ajuns la Rangers cu ajutorul fostului antrenor al lui Rangers, bun prieten cu Gica .. iar daca "viitorul" lui Ianis este in Europa inseamna ca acesta are variante numai Turcia .. in rest nu observ nici un club din Europa, care sa se intereseze de el .. numai daca da "tati" un telefon unui prieten .. Iesirile lui Gica au un efect negativ asupra carierei lui Ianis. Acesta trebuie sa arate de unul singur, fara ajutor, ca este fotbalist si ca se poate conta pe el. Este destul de mare ca sa iasa de sub tutela tatalui. Aceasta "goana" dupa banii de contract ai lui Ianis este urata si arata care este de fapt interesul mentinerii lui Ianis in fotbalul european. Cred ca nesocotirea ofertei de la Rapid sau Craiova, este o greseala pentru cariera lui Ianis. In mod normal drumul acestuia catre nationala ar trebui sa fie inchis, deoarece el nu joaca de mult timp. Sa vezi urlete pe Gica daca nu va fi convocat Ianis la nationala.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gică l-a umflat pe faianțar până a crăpat. In Occident nu merge vrajeala ieftină.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.