Alte știri din fotbal
Pe mâna străinilor! Premieră pentru Superliga la start + Portugalia a trecut pe #1 în campionat
0
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
10
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Ciprian Deac, la prima apariție în noul rol: „Am avut emoții!”
0
Știri din fotbal internațional
E clar! Decizia în privința lui Lionel Messi la Iordania - Argentina, meciul arbitrat de Istvan Kovacs
0
A făcut anunțul despre Didier Deschamps: „Suntem afectați”
0
Capul Verde, la o repriză de ISTORIE! Golul din Uruguay - Spania a dat toate calculele calificării peste cap
0
Dembele a repetat aceeași frază de 10 ori după recitalul cu Norvegia
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
16
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
...ha...ha...bine...
Nu e nevoie sa aburesc/lamuresc pe nimeni, ca spui tu singur. De fapt strigi in gura mare de pe acoperis, cand sustii ca in Scotia, la Rangers, merge pe nepotisme cu Ianis, ca Hagi Gheorghe il tine acolo. Ma duc cu Dumnezeu. Nu mai revin, orice minuni ai scrie, desi e tentant, ca nu gasesti teren fertil pentru ironie ca cel oferit de tine. Vreau sa vad daca mai gasesc ca tine si ca ala de lua soare cu galeata sa duca in casa sau ca ala de incarca nucile in pod cu furca.
Dupa ce l-a tinut Clement in afara lotului vreo 6 luni de zile, e si normal sa fuga glont catre el si sa-i arate degetul mic dar si obrazul, in urma unei reușite fabuloase in stil caracteristic. Se vede de pe o posta ca Mister are ceva impotriva aromânilor. Si Posteglogu de altfel, dar amândoi vor zbura cat mai curând, pe langa ca nu suporta romanii, mai si sunt afoni in antrenorat.
Mancarea de legume va ramane intodeauna mancare de legume. Friptura este si va ramane intodeauna ALTCEVA. La multi ani
...mie ?...Yannis nu i bun de nimik ...da...relatile lui ta su il tin la Rangers ...daca nu intelegi fenomenul de ce scrii ?...du te cu Dumnezeu ...nu ne mai aburi aici cu ce destept esti tu si ce prosti suntem noi ...
Mama ce destept esti, cati filozofi cunosti... Eu in niciun caz nu sunt cu ei. Iar ce spui tu ar fi de ras daca n-ar fi de plans. Te pomenesti ca Hagi Gheorghe îl tine pe Ianis la Rangers ? Despre asta era discutia, nu de nationala. Nu-mi inventa tu ce nu am spus. Despre nationala cearta-l pe Lucescu, nu pe mine. Pacat ca nu te ia Lucescu in calcul. Esti de-a dreptul patetic. Vezi sa nu-ti creasca tensiunea.
...tu esti un caracter frumos ...plin de bun simt... esti un mare filozof cu Kant Spinoza Freud Noica...nu ti pasa de fotbalul romanesc ...nici de poporul romanesc nu ti pasa ...tu esti cu pilele cu nepotismele cu relatiile ...nu vrei sa iesim din saracie ...
Deci e in cursa pentru Balonul de Clabuci sigur nu i ia nimeni fatza.
***, care se impiedica în propriile picioare. De aici si legenda ca șutează cu ambele!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A devenit rău, agresiv și obraznic...e frustrat rău băiatul, o să-i enerveze pe aia și iar nu mai vede echipa. N-are minte deloc, deloc, l-au răsfățat părinții, îl răsfață și presa din România, iar el nu știe săracul ce cu el. Pentru suporterii români contează un singur lucru.... să-l nu-l mai vedem niciodată, dar niciodată la națională.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.