Alte știri din fotbal
Varga a spus STOP! Mesajul transmis oamenilor din conducerea lui CFR Cluj
0
Ciprian Dumbravă, fost fotbalist în Liga 1, a murit la 45 de ani » Foștii colegi îl plâng: „Unul după celălalt, ambii foarte tineri”
0
E clar! Ce urmează pentru Jovo Lukic
0
Rică Răducanu, internat de urgență, cu multiple fracturi: „Și la cap m-am lovit, respir greu”
2
Știri din fotbal internațional
Eliminată de Portugalia de la Campionatul Mondial, Croația i-a găsit deja succesor selecționerului Zlatko Dalic
0
„Pervers, ca toți italienii!” » Florin Prunea șochează din nou: „Tu te compari cu Neymar, mă?!”
3
Câte o vilă de căciulă! » Premiați regește de președinte, chiar dacă au fost eliminați rușinos de la Mondial
0
Pierdere grea pentru Franța: titular out cu Paraguay
0
Lifestyle
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Interzis minorilor! Dua Lipa a îmbrăcat tricoul lui Napoli, apoi s-a fotografiat complet goală în cadă: „Raiul pe Pământ”
3
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Răsturnare de situație în dosarul azilelor din Bihor. Viorel Pașca a fost ...
Libertatea
Vacanță ieftină în Europa, la Mediterana. Bere mai ieftină ca în Mamaia și ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
România poate avea un nou Guvern la finalul acestei luni, dar fără USR, ...
Libertatea
Asta inseamna sa rezisti la tavaleala.
Un contract este semnat de ambele părți. De ce să renunțe la contract, fiindcă așa vor postacii pensionari!?
Nu rade, sa scoti atata milioane de la zgarcitii aia fara sa faci mai nimic e ca si cum ai scoate zer din piatra. S-au dat de ceasul mortii sa scape de el... l-au scos din lot, l-au dat imprumut la spanioli, l-au trimis sa se antreneze prin parcuri, dar n-a fost chip sa reuseasca ceva inainte de expirarea contractului.
Copilul lui tati a luat banii și acum e gata de plecare spre farul care o să-l țină în viață sau titular ca doar e copilul cui trebuie ????
5 ani ai papat de la scotieni?! Bravo, balonule de aur. Esti milioner daca ai pus ceva deoparte.
Haha, cica "lasat sa plece", de parca Ianis ar fi vrut sa plece si intr-un final si-a dat si clubul acordul :)))))
Adevaratul titlul este "Ianis Hagi dat afara". A stat agatat ca plosnita, dar pana la urma tot au reusit sa scape de el.
Aruncat la coșul de gunoi, titlul corect. Acum , după o avalanșă de oferte din toată Europa , va alege să se întoarcă la tata Hagi , unde toți au ordin să-i paseze numai lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.