Alte știri din fotbal
Cătălin Munteanu a văzut ce transferă Dinamo și a anunțat obiectivul obligatoriu al lui Nuno Campos
0
Adevărul din spatele etichetei Genoa » Ce ascunde Rapid despre noul preparator fizic
0
Cu autocar nou în Liga 2! Petre Grigoraș vrea să fie iar „cel mai tare din oraș”
0
Dinamo și-a prezentat noul fundaș: „Bine ai venit, Martin!”
3
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu mai pierde un jucător » Fundașul pleacă de la Inter după 8 ani
0
Starul de 19 ani al Spaniei visează la o finală de Mondial împotriva lui Messi: „Știu că putem învinge”
0
Mariko Daouda speră la o mare surpriză la Campionatul Mondial: „Ca Maroc în 2022!”
1
Seattle vrea ca Egipt - Iran să fie „Pride Match”, Federațiile se opun vehement: „FIFA să ia măsuri!”
3
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
6
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
nu trebuie sa te pricepi prea mult la fotbal pt a realiza lipsa de valoare a lui deac. initiativa de 2 bani... asta e au luat si nemtii o teapa... a "n"-a de la asa-zisii fotbalisti romani.
CE PUTERE ARE VOCHIN ASTA.
Domnu' Vochin, sa speram (si ne rugam ) ca n-o sa mai aveti idei d-astea "inteligente". Lasati impresariatul sportiv si faceti ce stiti mai bine . Somn usor !
oana_marcu19 care trage in dos cu arcu , are 160cm si 96kg , femeia perfecta
Adica sa intelegem ca GSP prin domnul Vochin se baga la echipe ,nu? Atunci la ce rost tot tam-tam-ul cu Becali si alti patroni care se "impun" la antrenorii platiti de ei daca ditamai Felix-ul a fost tavalit de Vochin? TOLONTANEEEE!!! VINO, DOAAAAMNEEE !SA VEZI CE-A MAI RAMAS DIN OAAMENI ! P.S" Cand te gandesti ce bafta a avut Becali ca Vochin i-a refuzat acu' 2 ani lui Becali oferta de-a face parte din organigrama Stelei... Iti dai seama ce facea asta cu antrenorii? Mai...Maga
Chiar mah!! Noroc cu Vochin ca l-a bagat Magath pe Deac in echipa. Cred ca s-a gandit Magath "ba frate, acu' daca a venit si Vochin pana in Germania, trebuie sa il bag pe asta!" Super tare Vochine, vezi poate il ajuti si pe Mutu sa reintre la Fiorentina ca ai trecere peste tot...aaa...si as vrea sa joc si eu putin la Inter, crezi ca poti sa pui o vorba buna sa intru in locul lu' Chivu?
la vara imprumut in liga a 2-a germana, la iarna in tarile arabe. asta e valoarea majoritatii fotbalistilor romani.
pe deac l-ati ridicat in slavi, dar pe emil jula si radu sergiu cand marcau anii trecuti aproape ca nu pomeneati de ei si jucau meci de meci la Energie respectiv VFL. pustiul ala draxler e un cert talent, 3-4 minute in cupa, golul calificarii. pacat k multi tineri romani pun botul cand presa i ridica. daca ar fii mai modesti si cu putina materie cenusie ar avea sanse mai mari sa se afirme cand pleaca in campionatele importante. pt deac e bn k cata vreme mai sta castiga bani frumosi.la mai multi
vochine, vrei sa zici k merg pilele la felix magath? lasa-ne ziaristu-le de 2 parale. nu vezi ca suntem la ani lumina de fotbalul modern, suntem varza. nu avem nici un jucator cat de cat mai rasarit.orice tara cat de mica are macar o valoare certa. polonezii au niste copii senzationali. la BVB lewandovsky e un atacant tanar de certa valoare. e doar un exemplu a unui tanar care a mers de la o echipa mica din polonia si s-a integrat rapid. romanii nostrii nu se acomodeaza pt k nu au valoare
Cred ca te-ai uitat la alt meci!! N-a avut absolut nicio realizare, comentatorii Canal + din Spania a zis ca romanul e cel mai slab de pe teren si ca nu-si explica decizia lui Magath de a apela la un fotbalist cvasinecunoscut, care n-a jucat de 4 luni! :|
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.