Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Tocmai au bifat o premieră în istoria participărilor la Mondial!
0
Lovitură înainte de Cupa Mondială! Anglia a rămas fără echipament după un furt uriaș în SUA
0
Echipe de start la Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Ce atacant a ales Ancelotti
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Nici o surpriza!Foarte exact„diagnosticul”pus de un fost fotbalist de origine maghiara(din pacate imi scapa numele),care a jucat la Dinamo, iar de vreo zece ani este in Elvetia-unde este antrenor(la juniori iar acum, la Grashopers Zurich),-care invitat la Prietenii lui Cvidiu-intrebat de ce nu reusesc fotbalistii romani transferati peste hotare-a raspuns:„Pentru ca la marea lor majoritate, impresarii lor au facut transferurile cu presedintii de cluburi sau cu patronii-peste capul antrenorilor!Iar acei antrenori...nu prea i-au bagat”!
Man ar trebui repatriat. Sa nu se mai chinuie. Si sa nu-i mai chinuie pe cei de la Parma. Aici e locul lui: cu Clinceni, cu Farul, cu Botosani... Aici joaca nea Gigi si pentru el.
ho.ho.ho....multe luni au trecut decand am zis : MAN !!!! 5 aripioare si o chifla/cartofi prajiti (reclama KFC)...eeee....uite ca asta cumperi cu 5 RON.
Asa vor ajunge toate "vedetele" din Berceni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.