Articol de GSP - Publicat marti, 18 ianuarie 2011 00:00
Ioan Becali a vorbit despre situaţia jucătorului său, Adrian Mutu, şi a spus că cel mai bine pentru român ar fi ca formaţia viola să îl reprimească pe român în echipă
"Eu şi Fiorentina avem un interes comun. Această situaţia cu Adrian exclus din echipă nu trebuie să continue pentru că şi clubul plăteşte salariul unui jucător care nu evoluează. Sper să mă întîlnesc cu şefii zilele astea pentru a rezolva problemele", a spus Ioan Becali pentru firenzeviola.it.
Adrian Mutu a fost exclus din lotul echipei Fiorentina pentru că a părăsit antrenamentul echipei după ce a aflat că preşedintele Della Vale nu doreşte să îi dea drumul gratis.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!