Alte știri din fotbal
Așa se joacă din prima! Gol-BLITZ în FCSB - CFR! A spart gheața în 2026
0
Craioveanu a rămas siderat de ce a văzut pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj: „Vă spun sincer!”
1
Discreție totală: noul sponsor a apărut în premieră pe echipament, la FCSB - CFR Cluj
1
Rareș Pop a elucidat misterul » De ce a refuzat lupta la play-off pentru a semna cu Petrolul: „Toată lumea o știe”
0
Știri din fotbal internațional
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
ULUITOR! După ce a răpus-o pe City, Manchester United a venit și a bătut-o și pe Arsenal! Carrick face minuni
2
Barcelona - Oviedo a oferit suspans doar până în minutul 52 » Catalanii revin pe primul loc în La Liga
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Cozile la lapte au revenit în București. De ce stau oamenii din nou la ...
Libertatea
Florenta e toata inecata in lacrami...
Daaa, e un așa de mare scandal la Firenze ,despre Ianis, de nu se mai poate ! Hagi a zis de fiu-su că va câștiga ”Balonul de Aur”. Așa este, doar dacă trofeul ăsta se va da la Kinder Surprise, în ouăle de ciocolată ! Ianis nu a demonstrat nimic în fotbal, nici în cel românesc iar în cel din străinătate, am văzut : a pictat și vopsit la Primavera. Eu, ca un tip lipsit de simț artistic, am văzut că și-a tocit nădragii pe banca de rezerve. Că Hagi Sr. face puseuri de personalitate când e vorba de băiatul lui, e de înțeles, dar, voi, ca presă sportivă, nu mai promovați tot felul de așa zis articole. Credeți că pleca Ianis de la Fiorentina dacă ăia considerau că are valoare pentru lotul lor ?!
au fost doi antrenori care nu l-au folosit.ambii au avut ceva cu ianis.mare ghinion a avut acest baiat ;))
Mda "Italienii sar ..." ... de fapt, era vorba de un singur italian, și probabil că-l chema Costică Argint.
Nu sant fan hagi sa-i cant in struna insa nu hagi trage la poarta, dribleaza sau bate lovituri libere. Copilul e sigur talentat. N-o fi chiar totti dar nici nu-i de lepadat. Cred c-o sa devina un bun fotbalist.
Mitrita a fost vandut ca sa nul eclipseze pe cel mai tanar capitan care este diferenta dintre cei doi (aschia nu sare departe de copac dar niciodata nu va fi ca acel copac)
Eu am incredere in acest baiat. Daca avea sanse la Fiorentina , acum era la nationala. O sa fie un jucator mare , o sa vedeti.
Gica Hagi,la varsta pe care o are Ianis acum,era jucator de baza al nationalei Romaniei fara sa aibe pe nimeni in spate si pe vremea aia mai aveam si noi ceva jucatori. Pe cand Ianis cu toata promovarea facuta de Gica este departe de nationala Romaniei si asta spune multe despre talentul lui.
Alt articol pe tema asta?!
Costi spui ca băiatul are talent dar ca nu se apropie de tata...dacă era fiul unui oarecare crezi ca auzeai de el?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.