Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
S-ar vorbi mai des prin presa noastra sportiva despre aceasta doamna daca ar publica si ea ceva poze sexy !! Iata….impresara Prodan, care nu a vandut in viata ei vreun fotbalist roman in fotbalul din Vestul Europei, apare in tot felul de ipostaze, iar presa noastra este in extaz si publica zilnic tot felul de stiri despre acest personaj !!
S-ar vorbi mai des prin presa noastra sportiva despre aceasta doamna daca ar publica si ea ceva poze sexy !! Iata….impresara Prodan, care nu a vandut in viata ei vreun fotbalist roman in fotbalul din Vestul Europei, apare in tot felul de ipostaze, iar presa noastra este in extaz si publica zilnic tot felul de stiri despre
O Raritate Iliuta asta...
Pe jucator il intereseaza sa plece cat mai repede, sa intre pe radarul campionatelor mari, care dau salarii si bonusuri pe masura. Nu-l intereseaza ce bani ia Becali pe el desi e indoctrinat in acest mod, "bani pentru Romania"... "Stai la nea Gigi sa mai cresti, sa ia bani multi pe tine ca si salariul tau va fi pe masura" Povesti! Salariul lui il negociaza impresarul cu cei de acolo. Oricum peste ce ia aici. Dar e prima strigare, daca joci bine pleci sau ramai pe un salariu si mai mare, samd
Îmi pare rău,Maria Ta,dar trebuie sa te contrazic.Nea Gigi din cauza ca nu dorește sa-i vinde la 18-19 ani, de aceea cere preturile acestea.De la Gigi au plecat jucători afara peste 22-23 de ani,pe bani mulți pentru România,9-10-11 milioane.E singurul care a vândut cu preturile astea și poatevRotaru pe Mihăilă și Miorița.8n rest,de FMI numai de bine,dar în sportul asta îți trebuie cap,nu dos
Alta prodancă...
La modul cum vorbește despre ea la persoana a treia, pare că e un mini-palmier
Ăsta este un transfer reușit. Luați notițe! Să-i fie bine jucătorului și dacă se poate și clubului cu atât mai bine. Repede, vremea trece, fotbalul românesc nu știu cum face dar distruge tinerele talente. Patronii cluburilor sunt oricum putred de bogați, să lase lăcomia, mă refer în mod special la patronul FCSB. Acolo au ajuns niște băieți talentați, se irosesc, fotbalul mondial produce talente și mai mari, nu stă nimeni după băieții lui Becali, presupunând că au auzit de ei. Uite transfer, de niciunde apare un impresar credibil acolo, propune talentul, băiatul impresionează, cât costă? Atât. OK, s-a făcut. Dacă-l avea Gigi cifra ar fi avut încă un zero în coadă. Normal că nu s-ar fi făcut. Doar nu-s francezii, italienii, englezii niște fraieri și noi niște scule de șmecheri.
Bine ca nu tavi popescu care valoreaza 100 de catralioane de miliarde de milioane de tone de yeuro si o sa joace pentru o echipa din turcia :)
Să vedeți cum se întoarce cu coada intre picioare!!!In primul rand fizicul nu îl recomandă pentru campionatul francez plus că acolo nu joacă cu voluntari,și cu Clinceni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.