Alte știri din fotbal
Avem cifrele! Jumătate din țară a urmărit la TV meciul Turcia - România, din barajul CM 2026
0
Kosovo U21 - România U21 » Duel pentru calificarea la Campionatul European
0
Schimbări masive în lot? 7 jucători din campania pentru CM au șanse mici să mai fie și în preliminariile EURO 2028
1
Fostul antrenor din Superliga dă cu barda: „Am ajuns să ne purtăm cu ei precum cu ouăle de Paște! Ne mâncau kosovarii ca pe mititei”
0
Știri din fotbal internațional
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Voi ati fost bichonul
Mortal comentariu tău!! ????????????
E bun băiatul ăsta dacă l-au testat ăia si într-un amical de test și-a dat autogol ca fundaș plus si eliminat în minutul 19. Sper sa il convoace Italia la lot ca sa fim siguri ca nu îl mai convoacă Lucescu. Și sa alegi Sampdoria unde nu ai garanția ca o sa joci vs Dinamo unde veneai ca si vedetă… pe langa ca e bun, e și deștept tare.
In afacerea Coubis noi am fost doar ''iepurele''
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.