Alte știri din fotbal
Raul Rusescu a văzut gafa lui Aioani și a comentat: „De ce să faci chestia asta, care îți poate încheia cariera la echipa națională”
0
Gică Popescu trage semnalul de alarmă pentru România: „Lipsă de respect”
0
Panduru, uluit după eșecul României: „Ca să nu folosesc alte cuvinte, e rușine?”
0
Daniel Bîrligea, după înfrângerea cu Slovacia: „Mulți dintre noi nu am fost cu gândul la fotbal”
0
Știri din fotbal internațional
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Finaluri dramatice pe toate stadioanele: Bosnia marchează cu Italia și are un om în plus pe teren
6
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Corect ! Am vazut trz "PREA" ! :))
Nu generaliza, omule. Vreau sa cred ca mai exista si alta stelisti care, ca si mine, au incredere in Maxim si ii ureaza succes si un loc de titular la VfB si nationala Romaniei. Cat despre articol, e foarte bine daca se intampla asa. Daca au procedat la fel si cu Macheda, un alt super jucator, de ce n-ar face-o si cu Maxim? Joaca 2-3 meciuri si vine imediat la prima echipa. Aici va fi mai greu fiind concurent cu I.Traore si Okazaki, dar sper sa se descurce. Numai bine!
Pe cuvant ca nu inteleg de unde rautatea fata de Maxim. Doar pt ca a refuzat Steaua?! SI CE ?! Eu sunt mai stelist ca multi dintre voi, va garantez ca n-aveti atatea meciuri pe Ghencea ca mine nici unul, dar nu inteleg care-i problema daca baiatul ne-a refuzat?! Foarte bine, si eu as fi facut la fel! VfB, in afara de palmares, e peste Steaua la orice, PUNCT. E alegerea corecta. . Uite cum facem, am sa retin ca ai scris ca ramane la echipa a 2-a. Daca nu va fi asa, ce faci? Daca ramane la echipa a 2-a, cum zici tu, eu imi sterg contul de pe GSP. Tu ce faci?
am spus ca NU AR FI AVUT loc la steaua in prima echipa. deci NU AR FI AVUT loc la steaua in cazul unui transfer acolo. asa e bine?
Cand a jucat Maxim la Steaua ? :))))) Ca sa ai loc undeva trebuie sa fii transferat ! :)))))
nu trebuie neaparat sa fi stelist si frustrat ca sa poti fi obiectiv in privinta viitorului in cariera lui maxim. nu sunt stelist si desi ii doresc din tot sufletul sa reuseasca si sa faca o cariera frumoasa la stuttgart nu prea vad sa reuseasca ceva acolo...
Nu asa ca daca semna cu Steaua era cel,cel,cel.....mai bun? :))))
Singurul fotbalist de mare calibru ajuns in Germania in apogeul carierei a fost Marcel Raducanu la Dortmund.Presa ceausista l-a interzis asa ca cine nu l-a prins jucand in Romania nu prea a avut de unde sa afle prea multe.Este posibil ca Maxim sa reuseasca,daca se pune la punct cu pregatirea fizica,acolo concurenta e prea grea ca sa nu poti juca un meci intreg.
La ora asta tarzie apar stelistii frustrati in frunte cu flo_ax.ei stiu valoarea lui max si din pacate pentru ei se fac de ras pe un site cu foarte multi vizitatori.
pai tipul asta nu prea ar fi avut loc in prima echipa la steaua. ce sa mai spunem de prima echipa a nemtilor? acolo la mijloc nemtii parca au pe japonezii aia nimicitori nu? cand ai vezi pe teren zici ca joaca titirezu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.