Alte știri din fotbal
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Ciprian Deac, la prima apariție în noul rol: „Am avut emoții! Vreau să învăț multe de la el”
0
Ionel Dănciulescu, marcaj la Andrei Nicolescu și un mesaj dur în plin mercato: „Nu a câștigat absolut nimic!”
1
Cel mai ghinionist club la tragerea la sorți pentru sezonul 2026/2027: „E bine că le jucăm acasă”
0
Știri din fotbal internațional
Se mai închide o poartă pentru Radu Drăgușin! » Și-au luat fundaș pe jumătate din banii ceruți de Tottenham
0
S-a retras de la națională a doua zi după meciul în care a gafat la Campionatul Mondial
0
Cristiano Ronaldo putea ajunge la un club uriaș din Europa: „A fost la un pas”
0
Ionuț Lupescu face o comparație din care naționala României iese rău: „Nici acolo nu eram în primele 10 echipe!”
3
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
11
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Doi părinți din Vașcău au ales homeschooling-ul și riscă închisoarea pentru ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Ce i-a gătit bunica româncă de 94 de ani unui influencer din Canada, pe ...
Libertatea
maxim a avut 3 centrari perfecte.le-a pus la coechipieri pe cap.au ratat ca niste idioti
si daca n-o sa contribuie la calificare n-o sa fie fotbalist bun? Tu gandesti inainte sa scrii? Maxim DEJA este fotbalist bun, daca o sa contribuie la calificarea nationalei inseamna pur si simplu ca.... a contribuit la nationala si atat! Nu inseamna ca a devenit bun atunci, in momentul ala. Si sint sigur ca daca i se acorda incredere si daca o sa aiba cu cine sa joace o sa contribuie si la nationala asa cum o face la Stuttgart, ptr ca are mentalitate de invingator. Iar daca nationala nu se va califica, nu trebuie sa i se puna lui Maxim in carca totul (decat daca e vina lui, desigur) ptr ca fotbalul e un joc in 12 (11+antrenor), nu in 1
ba, sincer? Bine face ca nu da 100% la nationala. Baiat destept zau! Cum rasare cate un roman mai de valoare si are o mica scapare cum tabarati pe el ca hienele sa-l desfiintati, dar nu va intrebati niciodata daca ailalti coechipieri sint in stare de ceva. Tu nu crezi ca un jucator cu calitatile si atitudinea lui Maxim ar fi serios la nationala daca ar avea inca vreo 4-5 ca el cu care sa poate juca fotbal? Pai cand stie ca e VIP-ul echipei si cand vede ca piturca il lasa pe banca ca sa joace altii care nu merita e si normal ca i se rupe lui Maxim. Ba Maxime, daca citesti vreodata asta iti spun sincer sa te retragi de la nationala ca aici se lucreaza pe pile! N-ai loc aici de mafioti
"Mijlocaşul român" :)))) oare jurnalistul roman aurelian botezatu asa vorbeste de obicei?
Important este sa ne calificam si ...daca Maxim o sa contribuie la aceasta calificare ...o sa devina fotbalist bun ...
Nürnberg (nu Nurnberg - sau scris Nuernberg, daca n-aveti Umlaut-uri) nu e in Bavaria (Bayern), ci in Franconia (Franken). E ca si cum ai spune ca Pitestiul e in Oltenia.
sau are 10 ani si e cel mai mare dobitoc in devenire:) cat despre maxim..jos palaria,a devenit om de baza la stuttgart si confirma de la un meci la altul
Diferenta e ca Mutu a jucat pt Nationala.Nu inteleg de ce se ofuscheaza unii useri de pe aici.Maxim nu a repetat la Nationala evolutiile de la club,asta nu inseamna ca nu are timp s-o faca.E talentat,si daca ceva rau nu se intampla cu el,va fi jucatorul pe care ne vom baza cel mai mult in viitor la Nationala.
cu cine dracu' sa joace la nationala ? cu toti obositii care nu alearga si care nu pun osul la munca? cand va vad pe astia care l criticati mi se face rau
Nici nu stiu de ce te mai obosesti sa comentezi ceva, ca mereu spui numai ineptii. Tu ori ai 10 ani si nu pricepi nimic, ori chiar esti un dobitoc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.