monere1980  •  14 Septembrie 2013, 01:13

nu-ti pricep aluzia, nu ptr ca as fi prost sa ce ti-ar mai trece tie prin minte sa invoci, ci pur si simplu ptr ca sint prea obosit sa pricep aluziile unui site de can-can la 1 noaptea. Asa ca, daca ai ceva de spus sau explicat, I'm all ears! Daca nu, sa traim bine!

borat101
borat101  •  14 Septembrie 2013, 00:37
Postat de al3xcronaldo pe 13 Septembrie 2013, 23:52

Dacă era gol la faza aia (după 2 minute de la golul lui Stuttgart) cum ai fi catalogat evoluţia lui Maxim ,punând în balanţă,pasă de gol pentru Stuttgart şi "pasă de gol" pentru Herta ? Îţi eu zic că l-ai fi pus la "foarte slab".A mai greşit câteva pase.

Daca era din Generatia lui HAGI, acum era sigur in primul 11 al Nationalei fara discutie asa si cu KESERU.

monere1980
monere1980  •  14 Septembrie 2013, 00:36
Postat de al3xcronaldo pe 13 Septembrie 2013, 23:45

Ok,a dat el centrarea la gol dar în rest a jucat foarte slab.Mult sub ce a arătat etapa trecută.

tot stuttgartul a jucat slab aseara. Daca ai vazut meciul stii ce vorbesc iar daca esti cinstit ai sa si recunosti asta. Stuttgart in prima repriza n-a stiut unde-i mingea (30% posesie, fata de 70% hertha)). Asadar, cum poate maxim sa faca ceva daca echipa lui n-are mingea? Ai? Aud? Sau e mai usor sa invinovatim doar ca sa ne aflam in treaba? Iar in repriza a doua a fost cel mai bun jucator al bavarezilor, DESI a fost schimbat prin minutul 50-60. Asa ca.....

silvercloud
silvercloud  •  14 Septembrie 2013, 00:36

E foarte bine pentru moralul lui Maxim !!Bravo!!

uefa
uefa  •  14 Septembrie 2013, 00:12
Postat de kobritzzzaaa pe 14 Septembrie 2013, 00:03

Nu stiu daca tu i-ai vazut jucand pe cei de la Frankfurt dar au o echipa foarte buna, cu jucatori capabili sa faca diferenta, cu un nr 9 extrem de puternic si bun, e o echipa Cupe Europene. Freiburg au avut si ei o echipa buna anul trecut dar si-au dat cei mai importanti jucatori.

pierd la Gaz Metan ca Mainz-ul. fotbalul adevarat se joaca in Anglia! in Germania liga e in scadere.

kobritzzzaaa
kobritzzzaaa  •  14 Septembrie 2013, 00:03
Postat de uefa pe 13 Septembrie 2013, 23:59

Stuttgart care a pierdut ambele meciuri cu Molde si la Rijeka sezonul acesta! bleah... primele 4 conteaza in Germania! in rest, ganditi-va ce echipe sunt daca Freiburg si Frankfurt sunt urmatoarele... iar Gladbach si Hanovra au slabit mult!

kobritzzzaaa  •  14 Septembrie 2013, 00:00

A jucat extrem de slab, de fapt toata echipa a facut un meci slab, au avut norok ca Herta e o echipa prea romantica, parca vad ca o pun de-o retrogradare si anul asta. Nu poti sa il lauzi doar pentru un corner batut bine.

uefa
uefa  •  13 Septembrie 2013, 23:59

al3xcronaldo
al3xcronaldo  •  13 Septembrie 2013, 23:52
Postat de nino pe 13 Septembrie 2013, 23:47

Exagerezi cu foarte slab , a jucat decent.A mai dat o pasa de gol , si-a facut treaba.Nimeni din atacul lui Vfb nu a excelat pentru ca azi s-au aparat.Nici macar Ibisevic nu a jucat bine.