Alte știri din fotbal
Maghiar, la Rapid. Stolz, out! » În așteptarea lui Daniel Paraschiv, giuleștenii fac primele mutări: lotul deplasat azi în Antalya
1
Lotul lui Hermannstadt pentru cantonamentul de iarnă » Dorinel Munteanu a renunțat la Vatra Dornei
0
Un campion al României cu CFR Cluj, prezentat oficial în Liga 2 » „Îi urăm bun venit și mult succes!”
0
„I-am zis lui Dani Coman că vrea să mă dea afară” » Bogdan Andone, în formă pe aeroport: ce se întâmplă cu Caio și Mario Tudose
0
Știri din fotbal internațional
Favoritul la banca lui Chelsea zice că habar n-are, dar admite: „Niciodată nu poți să știi”
0
Matuzalem nu-l uită pe Mircea Lucescu: „Cel mai bun antrenor. Guardiola mă dorea bodyguard la Barcelona!” » Fotbalul l-a salvat de droguri: „Aș fi ajuns în cimitir”
0
Espanyol - Barcelona, derby catalan în etapa #18 din La Liga: echipe probabile + cote
0
Jucător la Pescara, scăpat ca prin minune din infernul de la Crans-Montana: „Am fost martor la scene teribile”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
14
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
Un curier a refuzat să livreze pachetul vecinului său, deși se cunoșteau de ...
Libertatea
Fosta speranță a tenisului feminin s-a retras la mănăstire și s-a făcut ...
Adevărul
Părintele singurei biserici românești din Istanbul: „Nădăjduim într-o ...
GSP SPECIAL
Nicolas Maduro a fost capturat împreună cu soția sa și scoși din Venezuela, ...
Libertatea
Dacă se punea asa problema, mai degrabă era împrumutat spre Serie C, nu în top 4 Serie A.
pai pet55arda mihaila a fost imprumutat ca nu avea loc nici pe banca de rezerva la parma. l-au aruncat aia ca o masea stricata numai sa scape de el. in vara se poate lasa de fotbal dupa ce se intaorce la parma. de fapt peste 3-4 luni o sa fie asta.
Pai si Man tot nimic,nimic un imprumut la Salernitana parca era in curs...
Bv Mihaila , pe merit ! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Man ti-ai facut poze cu Mihaila? Tu ramai sa lustruiesti banca de rezerve in serie B:)))
Acum, nu poți fi cel mai bun doar pentru ca ai prins un transfer, mai trebuie sa și arăți. Dar da, Mihăilă devine unul din jucătorii ce evoluează la una dintre cele mai mari echipe, din cei pe care ii avem la momentul actual. Rămâne de văzut și cum se va impune, mai avem jucători la Inter și la Milan, dar care din păcate nu joaca. Nu cred ca se pune problema sa nu joace la națională, a jucat și cât era la Parma. Selecțiile din ultimul mandat au fost totuși normale, chiar s-a rărit enorm procentajul de jucători din Liga I. Acum, ca Jiji va avea cei mai mulți din tara... Valoric ii cam are pe cei mai mulți de națională, în condițiile în care CFR-ul cam da un singur jucător de națională (Burca), iar Fcsb e cam singura echipa cât de cât cu un nivel de joc decent ce joaca preponderent cu jucători romani. Ii cam are pe cei mai buni și luați individual, din categoria de 5-6 jucători din tara ce au nivel de națională.
Vai de literatura neabsolvită de dv!
Atalanta "l-a semnat". Bine că nu ziceți "l-a însemnat". :))
Wow! Sincer, sunt impresionat, sa ajungi la o forta europeana (strict ca fotbal, nu ca nume/istorie) precum Atalanta te face direct si automat cel mai bun fotbalist al Romaniei in acest moment, DE DEPARTE. Sa vedem daca Mihaila va avea loc de petardele impuse de mafiotii care comanda tot prin fotbalul romanesc (impresari, Jiji etc). Parca vad ca ne vom uita la Mihaila cum sta pe banca si joaca vreo pocnitoare de la FC FaciCeSpuneMustata 2003 titular. In Romania nu l-am vazut pe Mihaila in mai mult de 3 meciuri, dar la Parma i-am vazut toate meciurile si mereu a jucat bine, m-a surprins ca nu l-a laut nimeni cand au retrogradat. Imi place si caracterul sau, pare un tip educat si muncitor in interviuri. Iar ca si calitati fotbalistice, viteza, tehnica in regim de viteza, duelurile 1 la 1 in general sunt atuurile lui. Ar mai trebui sa lucreze la finalizare, e un pic emotiv cand ajunge in pozitie clara de gol. Dar un colos precum Gasperini va face fotbalist mare din el, daca si Mihaila va continua sa fie serios. Si cred ca va continua.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.