Alte știri din fotbal
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
0
Etapa 16 din Liga 2 debutează astăzi cu Concordia - Chindia » Echipele de start în singurul duel al zilei
0
Front comun în Superligă » Toate cluburile se alătură unei cauze importante: „Ne unim vocile pentru a transmite un mesaj clar”
0
Au pus gând rău liderului neînvins: „Cât să mai câștige și ei?” » Plus o promisiune: „Nimeni nu mai vorbește de bani!”
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » HAOS de nedescris cu două ore înainte + Primele vedete care au ajuns
0
Incredibil! Marko Dugandzic, aproape de o destinație surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Stelistul07 este oaia neagra a tarii, daca poate scrie asa ceva despre Mircea Lucescu.Dealtfel nu ma mira de la oile lui Jiji,oi nesimtite si fara suflet.Daca Lucescu ar fi jucat la Steua avea aceeasi parere?Foarte greu de crezut.Sa va fie rusine stelistilor.Nu stiti decat valize.In seara asta se va vedea cat de ........buni sunteti.
SANATATE
***Bravo Mircea Lucescu, Dumnezeu sa iti dea cit mai multa putere sa mai fi printre noi. Mircea Lucescu este PHIL JACKSON(de la LA Lakers) al Romaniei.
multa sanatate domnului lucescu cat despre stelistu07 mai bine ai tine gura inchisa pentruca probabil habar nu ai cine e mircea lucescu si yo sincel il apreciez pe skrilla pentru modul in care vorbeste(nu te injura nici pe tine si nici pe nimeni altcineva) si in plus cum poti sa zici ca este ungur? il cunosti de undeva? in plus el sustine toate formatile romanesti si pentru asta eu il apreciez si eu sustin toate formatile romanesti mai putin steaua pentruca nu merita sa joace in europa league
chiar ca e o tara libera. atunci si eu pot spune ce vreau, nu? eu vreau ca tu sa nu mai iesi din pestera cate zile mai ai.
e o tare libera, pot spune ce vreau eu..... nimeni nu ma poate cenzura.
Nu suntem destepti(sau poate ca unii chiar sunt),dar in nici un caz nu suntem obraznici si rautaciosi ca si tine!numai bine!si succes Stelei(si tuturor echipelor romanesti) in cupele europene!
daca voi sunteti asa despteti, fie cum vreti voi.
eu ii doresc sanatate lui lucescu lucescu si jenei au ramas adevaratii gentlemani din fotbalul romanesc
Alaturi de "Il Luce"!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.