Alte știri din fotbal
Ricardo Sousa a dus Petrolul pe locul 2 în Superligă, însă nu este mulțumit: „Nu contează câte puncte avem”
0
Atanas Trică a plecat de la U Cluj! Destinație surprinzătoare
0
FC Argeș - Farul, duel neașteptat pentru primul loc în Superligă » Show la Mioveni! 2 goluri în 4 minute
0
Florin Pîrvu, descumpănit după eșecul cu Petrolul: „Trebuie să ne trezim”
0
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Benevento » Radu Drăgușin debutează într-un meci oficial pentru formația viola
0
Kylian Mbappe face declarații cu subînțeles: „Mourinho chiar știe cum se câștigă. Percepe foamea de trofee!”
0
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
1
A marcat un gol la Mondial și se transferă la un club de top » Cu cine a semnat extrema descoperită de Bayern
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Ce le lipseste tinerilor de astazi? Indiferent de ocupatia lor. Intrebarea ar da roade daca si-ar pune-o ei insisi.
Asta-i taraba lui Jiji:marfa proasta pe bani multi! Pana la urma, asa a reusit el in viata:cu pacaleli!
Imi pare rau de bietul baiat,dar cred ca va ajunge si el la ...Farul!„Tata”Hagi nu se indura de baietii astia talentati si vrea sa le mai dea o sansa!
Esti atat de fraier ca nici macar nu-ti dai seama.
Marele antrenor turc a fost demis din cauza cumpărării jucătorilor reprezentați de Ionel Becali.
Sper că acum s-au convins toți de Ionel Becali și nu mai cumpără prin intermediul lui. De asemenea se vor convinge toți că Jiji dă țepe și nu vor mai cumpăra de la el.
Sper că acum s-au convins toți de Ionel Becali și nu mai cumpără prin intermediul lui. De asemenea se vor convinge toți că Jiji dă țepe și nu vor mai cumpăra de la el.
Păi tocmai că nu au dat banii. Galata s-a folosit gratuit de Morutan, au văzut că e țeapă, iar acum încearcă să scape de el. FC FCSB va trebui să meargă la tribunal ca să vadă banii de la ei, dar depinde ce manevră a fost atunci cu Giovanni și cu Fatih Terim, că s-ar putea să nu aibă curaj să facă asta. Important e că FC FCSB nu poate să se folosească de el în Liga 1 și că nu au luat nici bani (nici măcar prima rată măi Randume aka "am luat 5 meleoane"? hahahahaha!). Și mai e ceva important: Craiova și-a luat banii pe Cicaldau.
Man si Morutan nu au confirmat pentru ca SUNT jucatori slabi!! Fotbalisti nu pot fi numiti...
Asta e, daca n-au cascat ochii sa vada ce cumpara casca punga acum.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.