Alte știri din fotbal
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
0
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Ionel Augustin a numit fotbalistul care poate fi decisiv pentru Dinamo în lupta la titlu, dar i-a descoperit și o „hibă”: „Se simte lipsa de concentrare”
0
Atacantul dorit în trecut de Gigi Becali la FCSB a fost prezentat oficial de CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Suma faraonică obținută de Arsenal pentru câștigarea grupei Ligii Campionilor
0
Aveau 2% șansă de calificare în Liga Campionilor și O LUNĂ de pauză » Ce a urmat e DE POVESTE!
0
Îl mai recunoașteți? „Bașkanul” Stelei care a îngenuncheat-o pe Fenerbahce: „Eu zic 2-1 astăzi”
2
Antrenorul lui PSV explică de ce l-a schimbat pe Dennis Man la pauza meciului cu Bayern: „O aveam în minte”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
0
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
care pastila domnule asta e adevarul acum cateva zile o romanca a fost ucisa in roma alti romanu au avut de suferit prin italia,multi romani refuza sa zica ca sunt romani le este rusine sa zica ca sunt romani de frica sa nu fie dati afara de al lucru sau injurati si batuti pe strada asta e adevarul dece ii pupati atat pe italieni si francezi???PUPINCURISTILOR bUCURESTI ORASUL COMUNISTILOR ACTIONATI CA OILE IN TURMA NU STITI SA AVETI COLOANA!!!!!!!!!
Citez: "Ştiu că am greşit, dar m-am săturat să fiu jignit şi umilit de toţi. N-am mai suportat să stau cu capul în pământ" S-a umilit singur, nu i-a bagat nimeni cocaina pe nas, nu i-a invelit nimeni ranga in prosop la incidentul trecut(sau poate ca da?!,nu i-a bagat nimeni pe gat medicamente de slabit si in final, ca s-a saturat sau nu, ar trebui sa stea cu capul in pamant, si sa isi manifeste "patriotismul romanesc" altfel decat prin a pocni un ospatar
Un betiv, un drogat un fost foarte bun fotbalist.
Nu-mi vine sa cred vazind reactiile cititorilor! OK, majoritatea sint nascuti dupa 1980 dar e greu sa te decizi daca e vorba de naivitate sau prostie! Mutu va arunca praf in ochi la sfatul impresarilor si voi o luati de buna! L-a batut pe albanez pt e un cocalar manelist incult si increzut, fara cei 7 ani de-acasa, caruia i s-a urcat la cap "succesul" si care n-a invatat nimic din tot ce i s-a intimplat in ultimii 10 ani! Cit despre istoria "glorioasa" a romanilor, TREBUIE IN
E bine sa te bucuri de raul altuia sau mai bine zicala ''decat sa moara capra vecinului mai bine sa moara el'' .Ce dracu atata balacareala ,daca bngiul ala a meritat-o si pe deasupra a mai zis si treburi de neam bine ia facut Mutu. Voi ca intodeauna aruncati cu mizerii primi Romanilor ce sunteti.
te inteleg omule... romanii in marea lor majoritate sunt niste dezastre de oameni(nu ca ai fi tu exceptie).. sunt sigur ca o merita chelnerul ala
Subiectul asta e mult prea mediatizat. Nu sunt de acord cu gestul lui! In acelasi timp, nici nu-mi pasa prea tare, pentru ca aceasta intamplare nu tine de fotbal. Eu sper sa joace bine si sa fie chemat la nationala. Nu il judec nici pentru 10 batai, ci pentru droguri (care i-au distrus cariera fotbalistica) si pentru atitudine atunci cand este convocat la echipa nationala. Sa fim seriosi, oricat de mult l-am detesta, e unul dintre cei mai buni fotbalisti ai momentului (fotbalisti romani).
Mutulica, astea-s povesti de adormit Jijeii! Incerci sa faci pe patriotul ca sa nu-ti pierzi orice sprijin din partea romanilor! Ii crezi prosti si ei nu sint; se vede scoala clanului B! Abureala, abureala si iar abureala ca sa nu trebuiasca sa raspunzi pt. faptele tale! In loc sa fi cel putin barbat -nu la dat pumni ci prin caracter- incerci s-o intorci ca la Pitesti! Esti un cirnatel ca si mentorii tai, cu toti banii pe care-i aveti. Iti spun eu ce albanezi ar trebui sa bagi in spital!
Magne2, ai mai mult de 12 ani?
unde sunt acei oameni care strigau ca avem nevoie de mutu la nationala?va mai intreb inca odata....chiar avem nevoie de acest om?e un exemplu rau pentru jucatorii tineri din nationala cum ar fi bogdan stancu torje si altii...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.