INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  NEFTCHI BAKU

Neaga şi Aliuţă au marcat cîte un gol pentru Neftchi Baku

Adrian Neaga, Neaga, Neftchi

Articol de GSP - Publicat duminica, 20 decembrie 2009 00:00

Jucătorii români Adrian Neaga şi Marian Aliuţă au înscris câte un gol în partida pe care echipa lor, Neftchi Baku a câştigat-o, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (0-0), în faţa formaţiei Standard Sumqait, în etapa a XVI-a a campionatului din Azerbaidjan. Neaga a deschis scorul, în minutul 54, din penalti, iar Aliuţă a marcat golul doi, în minutul 85. Aliuţă a ratat un penalti, în minutul 81.

Sursă: Mediafax