Alte știri din fotbal
Gică Hagi a curățat staff-ul lui Lucescu! Cine sunt oamenii care au venit la echipa națională: „Aruncați ca pe măsele stricate”
0
Niciun pas înapoi! Burleanu joacă tare în fața protestului anunțat de cluburile din Superliga » Azi a dat răspunsul
0
Se teme de cel mai grav scenariu la Farul: „Ni s-a explicat că și ei au luat titlul și după doi ani au retrogradat”
0
Claudiu Niculescu nu trădează, în lupta la titlu: „Nici nu urmăresc ce se întâmplă la ei”. Pe cine o vrea campioană
0
Știri din fotbal internațional
Manșa tur a semifinalelor din Europa League » Echipele probabile + cote
0
Manșa tur a semifinalelor de Conference League » Andrei Rațiu, anunțat titular în Rayo - Strasbourg
0
Cine va transmite la TV Liga Campionilor în România, din 2027 » UEFA a anunțat câștigătorul licitației
0
Manchester United i-a prelungit contractul jucătorului pe care Ruben Amorim nu îl mai dorea la echipă
1
Lifestyle
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
7
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
De ce a propus Putin armistițiu cu Ucraina pe 9 mai. Reacția lui Zelenski
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
Asta e transfer marca Ana Maria Prodan ... Beton.
Zici ca hagi nu s ar fi calicat cu asemenea coechipieri? Posibil . Dar ce stiu sigur e ca nicusor nici macar nu prindea lotul largit d apoi echipa. Umflat cu pompa de ana palmier , jucand la niste echipe de de care nici nu auzeai acu cativa ani ,tu vii sa spui xa nicusor e perla romaniei. In acest caz , ia te de mana cu palmierul si emigrati la arabi , in campionatul ala puternic
No dau doi bani pe psd sau democratie romaneasca cu armata lor plina de Piscopesti
Ma, nu mai abera aiurea, nu stii ce se petrece in tara, mai bine vezi de *** ala portocaliu de la voi, ca e mai prost decit dancila de la noi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ciolos . Ludovic orban. Psd .liviu dragnia .Demagogii cu vestitul . Hei rup !
Capitalism nu inseamna luat bani de la uefa si bagat cluburi in faliment. Asta se numeste România Psd-Pcr.
Speranta sta in pozitie nu ? Lasa ca vine colors si va umpleti de spit ale km de autostrada aia aia. Nationals mai tirziu. 2030
Nu am zis ca e un Hagi, am zis ca are cifre si rezultate foarte bune. Cam cele mai bune din ultimii 20 de ani. Si apropo de necalificari, Hagi in echipa actuala nu facea nimic, stai tu linistit.
Fotbslul romanesc in comparate cu ce a fost pe vremea mea cind stralucea a mai mers din inertia pina in 98 do a care s mers pe mina capitalismului on 2020 veti avea mai multi realizatori de emisiuni , analisti , specialist I debut jucatori de valoare
"a fugit de la echipa" :))))))))))) fara cuvinte
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.