Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
I s-a terminat benzina ...e drept ca cu ajutorul lui Dan Petrescu putea sa joace mult mai mult si mai bine ...dar ...ala a plecat la Moscova si tu ai ramas la Kuban ...las ca pana la vara nu mai e mult si vii si tu in Liga 1 de la noi plina de insolventa ...ai sa joci pana iti cad balamalele pe degeaba ...cel putin la Kuban iei bani buni ...si te pregatesti...deci nu poti spune ca nu mai esti pregatit...:))
Ce comentarii penibile.... Care din voi astia de vorbiti mult si prost a jucat fotbal? Pentru un jucator care a cunoscut gloria fie ea la o echipa mica precum Rapid e greu sa stea pe banca sau in tribuna. Omu a spus ca isi doreste sa joace , bani are nu se pune problema ca a jucat numai prin Franta , in plus puteti lua in calcul si faptul ca e posibil sa nu se fi acomodat ... sunt exemple multe de jucatori mult mai cunoscuti gen KAKA sau mai recent Torres si multi altii ... Pentru mine Daniel Niculae e un jucator de valaore. Pacat ca a trecut pe la Rapid ca altfel era si la nationala , la fel de pacat si pentru Sapunaru care joaca in spania si a jucat si la Porto si tot un "nimeni"
Hai la Rapid:X
Mi-e greu sa cred ca rusii ar tine un fotbalist de valoare pe banca, numai ca sa-l oftice! Deci, Niculae, ce spui tu e una, adevarul e pe la mijloc!!
macar sta pe bani ca daca juca sub pod sa vezi ce bani ii dadea insolventul.
e clar ca esti slab daca nu prinzi lotul !! doar sa te duci la o echipa mai slaba asa de prin liga a doua franceza ca acolo te descurci si vei juca titular meci de meci!!
lasa ca e hidolu' din gayencea cioromel nicolita bun
ajunge si asta analist de studio la fel cum e si bratu.
Dar valoarea ta? Subzero?
Pacat ca va pleca de acolo, avea sanse foarte mari sa fie titular la nationala, indeplinea un criteriu foarte important : nu juca de 1 an.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.