Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
1
Știri din fotbal internațional
Aroganța supremă! Ce a apărut la tribuna a 2-a pe Arena Națională: turcii „au luat foc”, jandarmii au intervenit imediat
0
Benzema s-a enervat, după ce a văzut noua ofertă: s-a retras din echipă și REFUZĂ să mai joace!
0
18 meciuri în desfășurare: toate echipele calificate din grupa Europa League, clasament în timp real
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Pauză pe Arena Națională
12
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***, ce tzeapa visezi? eu acuma l-as lua pe stanciu la Steaua,evident,gratis. auzi la el tzeapa. daca era tzeapa nu il vream inapoi la Steaua,gratis.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
o sa-si recupereze astia banii pe stanciu cand va trece randoom la iq supraunitar...adica niciodata. morala trolului de mai jos rezumata: "important e sa dai tzeapa"...Doamne ca rateuri ai mai dat :))
Belgienii au luat teapa cu Nicusor. Bine ca Anderleht joaca in UCL si ia niste bani din asta si mai recupereaza din investitia proasta. altfel era jale...
tiberiu iq 33 aka rusinea gsp-ului strikes back. deci cand ai intrat pe articolul asta,timp de 20 de minute,commentul meu a fost sus si tu intrebi unde sunt? *** *** ***. ha ha ha. ce te-am umilit. tu chiar ca ai umilinta in adn.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu în prima repriză, când a dat pase ori prea lungi, ori prea scurte. În plus, a mai şi ratat din situaţie singur cu portarul... Mie-mi plăcea Chipciu, da' în ultima bucată de vreme mă dezamăgeşte. Şi la Naţională, şi la Anderlecht.
Nicolae Stanciu se va impune ca un super jucator...oriunde va juca dupa ce va fi vandut sau nu va fi vandut...si cu un antrenor ca maestrul Contra !
A jucat bine aseara.
chipciu nu o sa mai prinda echipa, la ce fotbal joaca in ultimul timp.
l-ati mai vazut pe prostul internetului randoom ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.