Articol de Aurelian Botezatu - Publicat marti, 25 mai 2010 00:00
Chiar dacă n-a jucat deloc în sezonul 2009-2010, iar de la Ajax a plecat pe uşa din dos, George Ogăraru are pretenţii mari.
Potrivit ziarelor berlineze, ex-stelistul încă n-a semnat nimic cu Hertha pentru că nu se înţelege la bani cu şefii clubului. Aceştia i-au făcut o ofertă, dar Ogăraru vrea dublu!
Situaţie în care Hertha se gîndeşte să renunţe. "Ogăraru exagerează. Îl vrem, dar nu cu orice preţ. În fond, vorbim despre un jucător care face tuşa de un an", ar fi comentat managerul Preetz.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!