Alte știri din fotbal
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Gol superb în minutul 36
0
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
6
Csikszereda, presiuni diplomatice pentru anularea amenzilor dictate de FRF. Primele efecte s-au văzut deja!
3
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
7
Știri din fotbal internațional
Heerenveen - PSV, șansa desprinderii pentru echipa lui Dennis Man » Românul este titular
0
Thomas Tuchel a criticat tragerea la sorți pentru Cupa Mondială din 2026: „Nu avem nevoie de așa ceva”
0
Final incredibil în Aston Villa - Arsenal și lupta la titlu în Premier League e relansată!
1
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
4
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Stati asa, se bat granzii Europei pentru printisorul nostru,, Atentie !!!
100% :)))
La cine ai pretenții ?!
Mîine o sa scrieți că a semnat , poimâine ?!?!?!
Nici nu e treaba lor sa auda. E treaba impresarilor, ca si pana acum.
"Aceeași sursă scrie că internaționalul român a primise o ofertă superioară financiar celor de la Fatih Karagumruk și Elche." Nu stiu daca a avut vreo oferta de la Elche,dar daca se adevereste si a preferat Alanya...nasol. Bah,a zis unu' mai jos: BAH,FOTBAL!!! El vrea 3 meleoane in 3 ani si apoi se retrage la echipa lu' taticu'. Incredibil! Dau un singur exemplu acum: Kobbie Mainoo de la Man U a vrut sa plece oriunde,chiar pe salariu la jumatate,doar sa joace. Momentan in sistemul lui Amorim poate juca doar pe pozitia capitanului Bruno Fernandes,ceea ce este imposibil. Si,da,Mainoo are salariu de £1 milion pe an!
era deja nu mai trebuia sa se transforme!
Oricum îi plătește taică-su salariul, dacă e..
un chilipir...
ce sa faca cu fotbalul cand are de partea lui presa sportiva din Romanica? banul sa curge, smecheria e nativa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.