Alte știri din fotbal
Gigi Becali e convins, după întâlnirea cu fotbalistul: „Vine la noi”
0
Pus pe liber după doar 3 meciuri la FCSB, semnează cu Dumbrăvița
0
Florin Maxim îl are de azi la antrenamente și pe noul atacant
0
Pleacă Ionuț Chirilă după doar două săptămâni la noua echipă? Ar vrea măcar să înceapă antrenamentele: „Mă duc!”
0
Știri din fotbal internațional
Leo Messi și Kylian Mbappe, față în față cu un duel istoric la Mondial
0
Riscă meci pierdut la „masa verde”! » FIFA amenință cu represalii dure, dacă la Mexic - Africa de Sud se va auzi scandarea controversată a localnicilor
1
Drama lui Ronald Koeman: „Eu sunt la Mondial, ea face chemioterapie! Visăm împreună la finala din New York”
0
Surpriză cu Bernardo Silva la Barcelona! Internaționalul portughez prelungește suspansul
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
0
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
6
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Pina si freza i s-a pleostit,ce sa mai zicem de joc,macar sa dea un autogol sa se remarce cumva.
Mare dreptate are! Sa nu uitam ca CFR a batut Lazio destul de recent! Despre ce diferenta vb D Aversa ca la ce joaca acum, Parma si in Liga 1 daca ar fi, ar juca tot in play out, cu Dinamo si Poli Iasi. Le-am urmarit ultimele meciuri, nu construiesc NIMIC, total haotici, dau goluri numai din bulan, cum a fost penalty-ul provocat de Mihaila sau din actiuni personale. Echipa se apara dezastruos iar mijlocasii la inchidere sunt degeaba! Nu-i de mirare ca D Aversa a jucat doua meciuri cu Mihaila, omul pregateste meciurile, la ciupeala, poate poate, ii aduce viteza lui Mihaila vreun avantaj. Acum, cred ca s-a lamurit si el cat de limitat e Mihaila si ca e un pariu pierdut. Asa putin cum a jucat Man, a luminat jocul ofensiv al echipei, dar efectiv nu are cu cine!
Reţeta pentru man e simăplă: cât mai multe omenii! Cum în Italia nu ţine...
Man supranumit...Bambi.
Eu zic ca Norwich City care a oferit €5.5 mil pe Izman, bate si pe Parma si pe FCSB la orice ora din zi si noapte! Man pare ca un baietel de la casa de copii in prima zi lui de scoala!
Probabil la fel va fi si la Nationala Romaniei. Mihaila titular, Man rezervă
Cu tot respectul, Man e jucator de tururi preliminare europene, nicidecum de grupe. El nu a jucat niciodata in grupele Europa League
În ce ziceați că joacă FCSB? Chiar așa s-a terminat rușinea de tot? Atenție, Parma! Dacă nu-l faceți căpitan de echipă pe Man, ne supărăm pe voi și vă luăm caii de la bicicletă!
Fcsb joaca an de an in cupele europene.Asta este o gluma, ca Faci ce spune Becali de trei ani nu mai ajunge in grupe.Ce salar are Man la Parma si ce salar avea la stina?Liga 1 este slaba ,Cfr a mai scos capul ,restul pauza.
Gervinho a dat peste 50 de goluri si assisturi in ultimii 3 ani, cum sa fie obosit rau? ;))))))))))))))) Fa un calcul matematic. Anul trecut era conaiderqt cea mai rapida extrema din Serie A. Cauta pe youtube "Gwlervinho goal" si ai sa vezi ce facea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.