Comentarii (13)
dinamo100
dinamo100  •  28 Ianuarie 2017, 14:45

"A inceput sa inscrie pe banda rulanta..." ?!! Voi din ce film sunteti?!?

dubluv
dubluv  •  28 Ianuarie 2017, 14:15
Postat de Mihai Tanase pe 28 Ianuarie 2017, 09:07

Tot campionatul belgian n-are vreun jucator comparabil cu Stanciu .E peste toti jucatorii , de departe .

Stiu si eu ce sa zic? Ai vazut ce atacant are Anderlecht?

10206056252507072
Gherhard Robert  •  28 Ianuarie 2017, 10:57

Presa din italia la picioarele lui tatarasanu..la fel si chiriches...la fel toti care joaca 1 sau 2 meciuri ok..incpeti voi jurnalisti de 2 lei..sa i pupati in popou....***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  28 Ianuarie 2017, 10:46
Postat de Mihai Tanase pe 28 Ianuarie 2017, 09:07

Tot campionatul belgian n-are vreun jucator comparabil cu Stanciu .E peste toti jucatorii , de departe .

e foarte valoros. corect.

427951077389201
Mihai Tanase  •  28 Ianuarie 2017, 09:07

Tot campionatul belgian n-are vreun jucator comparabil cu Stanciu .E peste toti jucatorii , de departe .

oricare
oricare  •  28 Ianuarie 2017, 00:09
Postat de dinamo_rusinea_europei pe 27 Ianuarie 2017, 23:16

Presa din Manchester e la picioarele lui Rotariu

Suferi ca nu l-a adus *** la voi :)) Daca-l lua si il vindea gigi dupa 1 an, ce mare stelist era el, ***-*** :)) Si *** asta dupa 1 sezon ok, mare stelist, cand era prin moldova, *** ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

stark
stark  •  28 Ianuarie 2017, 00:07

Dom'le e o problema aici la gsp la titlu. Se zice ca Belgia e la picioarele lui Stanciu apoi se citeaza "A devenit util". In primu rand Stanciu e scund, deci el e la picioarele Begliei si in al doilea rand, cineva devine util dupa ce a fost inutil, deci l-ati jignit si pe Stanciu. E ca si cum Belgienii bateau cuie cu un patent la indemana si au gasit un ciocanel pe jos, la picioarele lor care era poreclit Stanciu. L-au ridicat de pe jos si au inceput sa bata cuie cu el si a devenit util......ce dracu ba sa va invat eu meserie?

636956183126358
Lucian Dimitriu  •  28 Ianuarie 2017, 00:06

Se pare că și jurnaliștii belgieni de sport sunt la fel de nărozi ca cei români. Dacă românul nu a făcut, ca de obicei, din țânțar armăsar.

ottobraun
ottobraun  •  28 Ianuarie 2017, 00:00

*** ..descultii Westerloo si dezbracatii st.Truiden ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ottobraun
ottobraun  •  27 Ianuarie 2017, 23:58

cu doua goluri la activ ieuropa e la chisoarili lui mucsor!

  • 1
  • 2
Comentează