Alte știri din fotbal
Mircea Rednic a numit favorita la titlu: „L-ar lua pe merit! Ca antrenor, îmi dă o stare de siguranță”
0
Marcel Popescu nu are dubii înainte de „ziua zero”: „Două din trei sunt rezolvate. Vor fi 60.000 de oameni în stradă”
1
Dinamo - CFR Cluj, pentru locul 3 în Superligă » Echipele de start + Imagini și informații de la „Arc”
1
Csikszereda – FC Botoșani » Golul doi a venit în minutul 61
1
Știri din fotbal internațional
Prima femeie-antrenor dintr-un campionat de top a încheiat aventura cu încă o victorie categorică
0
Gaziantep - Bașakșehir, meci dificil pentru Mirel Rădoi în Turcia: deschidere de scor rapidă
1
Semenyo aduce Cupa Angliei pe Etihad » Manchester City o învinge pe Chelsea în finala de pe Wembley
0
Motivul incredibil pentru care tânărul de perspectivă ratează CM 2026: „M-a sunat tatăl lui! E lipsă de respect”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Ce este iBon, aplicația prin care românii pot primi recompense. ANAF o ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Vorbește tataie frumos, altfel nu îți mai cedează nimeni locul în tramvai! :-)))
Stanciu e lent, mai are rar cate un sut sau cate o pasa, dar rar, nu are ce cauta in Serie A, la ritmu lui e de arabi si nu de vreo echipa de top. Cu asa transferuri Sucu o sa duca Genoa in B.
genial
DOUBLETI MARS!!
Din articol rezulta acel Nicușor Stanciu pe care îl știm, acum dacă italienii au crezut ca l-au adus pe Messi, problema lor! :-)))
Numai ziaristii romani si fcsb-istii l-au vazut pe Stanciu mare fotbalist. Unul care nu stie decat sa dea pase de 2 m si inapoi si care suteaza la poarta (indirent de distanta) doar cu latul, nu poate fi numit fotbalist. Ar trebui ca Stancu "sa faca puscarie" pentru a a ocupat ilegal locul la echipa nationala. O rusine de jucator.
tot respectul pentru modestia si truda lui, dar daca n-ai fost de serie a acum cinci sau zece ani, n-ai cum sa fii la 32! aducerea lui seamana a cumetrie, nu stiu ce asteapta vieira si sucu de la el, dar cred ca e coada lui lucescu care si cind gafeaza o face tot in stil de mare antrenor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.