Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
0
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
0
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
0
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
1
Știri din fotbal internațional
Jignit de senatoarea din Paraguay, Mbappe a replicat virulent: „O femeie incompetentă, demnă de dispreț!”
0
Portugalia - Spania, meci de gală în optimile Campionatului Mondial » Cristiano Ronaldo, aproape de GOL!
10
FIFA a luat decizia finală în cazul lui Balogun » Belgia amenință SUA că va contesta eligibilitatea atacantului
0
Încă un selecționer a plecat după eliminarea dramatică la Cupa Mondială! » Cine îl înlocuiește pe Javier Aguirre
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Incendiu la rafinăria din Omsk, cea mai mare din Rusia, după un atac ...
Libertatea
si va avea antrenorul ceva cu el cum au toti antrenorii din strainatate cu jucatorii romani. ei de fapt sunt cei mai buni numai ca lumea asta e invidioasa pe romani
Oare Rusescu nu s-a gandit sa-si schimbere meseria, de exemplu ar putea sa fie luptator profesionist de sumo.
??? nu inteleg ce vrei sa spui !
Asta arata cat de "profesionisti" sunt !!
Cred ca va fi tranferul iernii la CFR Cluj.
Astia de la Sevilla au facut o treaba pur romaneasca. Pai antrenorul ala nu stia pe cine cumpara? Credea ca Rusescu e vreun vitezist sau ceva? Nu s-au uitat catusi de putin la el? Nu zic ca e un jucator rau, dovada ca Stelei ii cam lipsesc golurile lui, dar omul are calitati si defecte pe care orice antrenor adevarat ar trebui sa le vada inainte sa se decida sa-l cumpere.
am incercat si pe siteul frf dar nu scrie nimic. e secret
nu se poate dom'le ! doar e pregatit ...nemtzeste ~
hopa, deci tu esti ala cu audi a seise,,,)
la bisnitzari in ziua si preziua meciului . :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.