Alte știri din fotbal
Dinamo se întoarce pe „Arcul de Triumf” » Motivul deciziei
0
Ce a transferat Dinamo: noul stoper al „câinilor” este „monstru” în duelurile aeriene
0
„Pleacă Charalambous?” » Gigi Becali spune ce ar face, dacă s-ar trezi cu demisia în față: „Așa și cu Olăroiu”
0
Ioanițoaia l-a vizitat la spital pe Mircea Lucescu: „Să nădăjduim că va trece de acest moment”
0
Știri din fotbal internațional
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Italienii scriu: „Miercuri, Cristi Chivu va ține cu Bayern Munchen!”
0
Chelsea vrea să transfere un jucător trecut pe linie moartă de Juventus și Nottingham » Detaliile mutării
0
Atac frontal la Hansi Flick » „Dacă nu câștigă Liga Campionilor ar trebui demis”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Daca privesti in oglinda din baie vei vedea cel mai cre(s)tin cetatean al tarii! Apropo, aveti baie sub covilir?!
probabil va fi meci egal.
Cum este, Muciulica? Minciunica, cum este? Te-au furat iar, arbitrii? Sa-ti fie rusine, mai vedeto, Tu nu ai ridicat de fapt de la zero nicio echipa! Corvinul l-ai eidicatg pentru ca ai avut sprijinul neconditionat al primului secretar de judet. Peste tot pe unde ai fost, patronii au bagat adanc mana in buzunar si ti-au adus superjucatori. Valoarea ta s-a vazut la Campionatul European din Franta. Nicio victorie! Ce zici, mosule? Te lucreaza arbitrii, acum? Te lucreaza patronul, acum? Te lucreaza jucatorii, acum? Te lucreaza vatmanul de tramvai, acum? Asta iti este valoarea mosule, asta este valoarea ta si a zgaroiului de fie-tau!
lasa luce ...nu poti castiga toate meciurile ...mai iese si alta campioana ...
yeeep...
ma, nu sint sigur da mizez pe metalist kharkov. O sa fie meci greu sa joace impotriva siesi da am presimtirea ca bate la limita (poate 1-0, poate 2-1)... Vedem :)
nu e nici o problema! Poa' sa mai piarda si 5 meciuri la rand si tot ia campionatul.
astia de la gsp parca se bucura
slab fara majoritatea celor plecati vara aceasta si nu numai
Se simte lipsa lui Rat..... :)))))))))) oricum Sahtior castiga campionatul. este cea mai puternica echipa din E Europei si a demonstrat-o in ultimii ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.