Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
Ce știre *** au cei de la GSP, a dat cu stângul în dreptul cât a fost pe teren, haha
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua este eterna campioana,de aia avem detasat cele mai multe titluri. dar tu esti prea prost sa vezi realitatea.
Ma *** asta-i știre? Ca a intrat cineva rezerva sa joace un sfert de ora și ca a atins mingea? Pai atunci mai scrieți și de Vlad Morar care a intrat ca in același minut și n-a dat gol. Sau de mulți alții.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai chiar de aia,glume diin alea cu 5 milioane le faci in comunism,nu in capitalism. in capitalism ai pierdut 4 milioane si aia este. aia de la anderlecht si-au recuperat cumva banii si aia de la sparta,pe stnaciu,dar genk a pierdut tot.
bai, da' neam de lingai mai suntem, de nu se pot opri jurnalistii lu' peste sa-i faca pe plac lui Hagi sr. si sa-l descrie pe fi-su un mare jucator de fotbal... toata tara vede ce calitati are Ianis, si doar voua nu va e clar ca nu e tac-su!
Fiindca-i capitalism !
Gerrard l-a vrut, dar nu ca ”decar”. O să aibă probleme.
rangers astia au pierdut ofical titlu. nicio sansa la titlu. locul 2 este al lor.
ok,asta este o lguma proasta,de ce cere genk 5 milioane de euro pe hagi daca oricum nu au nevoie de el? adica wtf?
Unde vedem meciul?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.